Quote (Xasthur @ 30 Jun 2017 22:22)
Dlaczemu? Wyjebane mam na performensy. Byle przeglądanie netu było bezproblemowe. Do tego jakaś nawigacja czy muzyka z mp3 + przynajmniej dzień na baterii. To wszystko czego oczekuje od telefonu. Nienawidzę kurwa dzisiejszego rynku tej branży. Wszystkie modele wyglądają tak samo chujowo. <_<
Google tworzy Androida we współpracy z Qualcommem, dlatego autorskie chipy są najczęściej gorsze pod każdym względem od Snapdragona, szczególnie te z najniższej półki cenowej. Nokia niby zapowiedziała 24 miesiące wsparcia dla każdego modelu, ale np Android 7 nie wspiera tego MediaTeka więc nie wiem jak oni chcą to rozwiązać. polecam Motorole