d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1918919920921922966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jun 30 2017 03:07pm
Czy Nokia 3 jest godna uwagi?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jun 30 2017 03:09pm
Quote (Xasthur @ 30 Jun 2017 22:07)
Czy Nokia 3 jest godna uwagi?


nic z mediatekiem.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jun 30 2017 03:22pm
Quote (Elfisher @ 30 Jun 2017 22:09)
nic z mediatekiem.

Dlaczemu? Wyjebane mam na performensy. Byle przeglądanie netu było bezproblemowe. Do tego jakaś nawigacja czy muzyka z mp3 + przynajmniej dzień na baterii. To wszystko czego oczekuje od telefonu. Nienawidzę kurwa dzisiejszego rynku tej branży. Wszystkie modele wyglądają tak samo chujowo. <_<
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jun 30 2017 03:28pm
Quote (Xasthur @ 30 Jun 2017 22:22)
Dlaczemu? Wyjebane mam na performensy. Byle przeglądanie netu było bezproblemowe. Do tego jakaś nawigacja czy muzyka z mp3 + przynajmniej dzień na baterii. To wszystko czego oczekuje od telefonu. Nienawidzę kurwa dzisiejszego rynku tej branży. Wszystkie modele wyglądają tak samo chujowo. <_<


Google tworzy Androida we współpracy z Qualcommem, dlatego autorskie chipy są najczęściej gorsze pod każdym względem od Snapdragona, szczególnie te z najniższej półki cenowej. Nokia niby zapowiedziała 24 miesiące wsparcia dla każdego modelu, ale np Android 7 nie wspiera tego MediaTeka więc nie wiem jak oni chcą to rozwiązać. polecam Motorole
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jun 30 2017 03:38pm
Quote (Elfisher @ 30 Jun 2017 22:28)
polecam Motorole

To nie wchodzi w grę. Początkowo chciałem BB (passport), ale uśmiercili system, a ich telefony z andkiem są przesadzone cenowo i też nie są bez wad. Chyba do grobu zabiorę już swój stary telefon. To już siedem lat jak wyglądam w przyszłość z nadzieją, że coś mnie zainteresuje. :D Wybór tej nokii jest jedynie z sentymentu do marki. Zapłaciłbym grube hajsy za meego z bebechami z 2017 roku.

This post was edited by Xasthur on Jun 30 2017 03:39pm
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Jul 8 2017 01:39pm
spoko system
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jul 10 2017 02:51am
Ziombelki! Wlasnie dostalem telefon od matki, ze zadzwonil do nich przedstawiciel tmobile i zaproponowal samsunga a 520.
Dobry telefon czy raczej gunwo? Ostatnio androida mialem chyba w liceum i nie znam sie zupelnie. Rodzice uzywaja telefonow do whatsup, skype, interwebsu i jakies appki typu mapy.
Ojciec duzo podrozuje i czesto na lotnisku cos sie dzieje z jego sprzetem (laptop, telefon), ale o to nie pytam bo solidnych telefonow juz nie produkuja.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jul 10 2017 03:53am
Quote (Unsatiable @ 10 Jul 2017 09:51)
Ziombelki! Wlasnie dostalem telefon od matki, ze zadzwonil do nich przedstawiciel tmobile i zaproponowal samsunga a 520.
Dobry telefon czy raczej gunwo? Ostatnio androida mialem chyba w liceum i nie znam sie zupelnie. Rodzice uzywaja telefonow do whatsup, skype, interwebsu i jakies appki typu mapy.
Ojciec duzo podrozuje i czesto na lotnisku cos sie dzieje z jego sprzetem (laptop, telefon), ale o to nie pytam bo solidnych telefonow juz nie produkuja.


Jak Samsung to wiadomo że gunwo
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Jul 10 2017 03:54am
Gunwo. Tylko Apple.
Member
Posts: 25,145
Joined: Apr 3 2007
Gold: 47,842.00
Jul 10 2017 04:07am
Quote (hehehehehe @ 10 Jul 2017 09:54)
Gunwo. Tylko Apple.


to.
Go Back To Polska Topic List
Prev1918919920921922966Next
Add Reply New Topic New Poll