Quote (JohnyCage @ 29 May 2017 21:09)
Dwa lata temu kupiłem tableta lenovo a3500h za niecałe 500zł i jestem z niego zadowolony. Jeżeli z telefonu włamujesz się do pentagonu, to może i musi być zajebisty. Ja potrzebuję telefonu do dzwonienia i wysyłania sms, moją dodatkową fanaberią jest internet w telefonie, bo czasem się przydaje. Nie jestem znawcą telefonów, nigdy nie byłem, telefon jest mi potrzebny do pracy, od 10 lat do tego samego, dzwonienia i pisania SMSów. Jeżeli twierdzisz, że za 500zł nie znajdę telefonu, który dzwoni i wysyła smsy, to prawdopodobnie należysz do jakiejś telefonicznej sekty, w działaniu podobnej do tej audiofilskiej, która głosi poglądy, że do słuchania muzyki potrzebny jest lampowy wzmacniacz 400W, kable z pozłacanymi wtykami, głośniki za 50.000zł i w ogóle, że aby mieć chociaż przeciętną jakość, to trzeba sobie zbudować pierdolony amfiteatr o wymiarach sejmu, bo wszystko co poniżej, to gówno. Dzięki za radę.
Ale czego sie pieklisz i piszesz jakies gowno-elaboraty, chcesz kupic pierwsza lepsza motke to zapierdalaj do marketu i kupuj. Kupuje sie model, a nie marke. Ja Ci napisalem czego masz uniknac, a Ty mi napierdalasz tutaj materialy na copy-paste na najblizsze trzy miesiace. 8gb rom wystarczy na zainstalowanie facebooka i messengera, a z 1gb ram tnie sie nawet wbudowana klawiatura. I nie wazne czy to bedzie motka na czystym androidzie, xiaomi, czy samsung. Jak potrzebujesz telefonu do dzwonienia i wysylania sms, to kup sobie samsunga solid albo jak kazdy o ograniczonym budzecie kup uzywke wyzszego modelu z gwarancja z olx, bo wyjdziesz na tym duzo lepiej jak na budzetowce z polki.
/god why
This post was edited by markov on May 29 2017 03:19pm