d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1915916917918919966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
May 29 2017 03:09pm
Quote (JohnyCage @ 29 May 2017 21:09)
Dwa lata temu kupiłem tableta lenovo a3500h za niecałe 500zł i jestem z niego zadowolony. Jeżeli z telefonu włamujesz się do pentagonu, to może i musi być zajebisty. Ja potrzebuję telefonu do dzwonienia i wysyłania sms, moją dodatkową fanaberią jest internet w telefonie, bo czasem się przydaje. Nie jestem znawcą telefonów, nigdy nie byłem, telefon jest mi potrzebny do pracy, od 10 lat do tego samego, dzwonienia i pisania SMSów. Jeżeli twierdzisz, że za 500zł nie znajdę telefonu, który dzwoni i wysyła smsy, to prawdopodobnie należysz do jakiejś telefonicznej sekty, w działaniu podobnej do tej audiofilskiej, która głosi poglądy, że do słuchania muzyki potrzebny jest lampowy wzmacniacz 400W, kable z pozłacanymi wtykami, głośniki za 50.000zł i w ogóle, że aby mieć chociaż przeciętną jakość, to trzeba sobie zbudować pierdolony amfiteatr o wymiarach sejmu, bo wszystko co poniżej, to gówno. Dzięki za radę.


Ale czego sie pieklisz i piszesz jakies gowno-elaboraty, chcesz kupic pierwsza lepsza motke to zapierdalaj do marketu i kupuj. Kupuje sie model, a nie marke. Ja Ci napisalem czego masz uniknac, a Ty mi napierdalasz tutaj materialy na copy-paste na najblizsze trzy miesiace. 8gb rom wystarczy na zainstalowanie facebooka i messengera, a z 1gb ram tnie sie nawet wbudowana klawiatura. I nie wazne czy to bedzie motka na czystym androidzie, xiaomi, czy samsung. Jak potrzebujesz telefonu do dzwonienia i wysylania sms, to kup sobie samsunga solid albo jak kazdy o ograniczonym budzecie kup uzywke wyzszego modelu z gwarancja z olx, bo wyjdziesz na tym duzo lepiej jak na budzetowce z polki.

/god why

This post was edited by markov on May 29 2017 03:19pm
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
May 29 2017 03:16pm
:d
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 30 2017 01:40am
Quote (markov @ 29 May 2017 23:09)
Ale czego sie pieklisz i piszesz jakies gowno-elaboraty, chcesz kupic pierwsza lepsza motke to zapierdalaj do marketu i kupuj. Kupuje sie model, a nie marke. Ja Ci napisalem czego masz uniknac, a Ty mi napierdalasz tutaj materialy na copy-paste na najblizsze trzy miesiace. 8gb rom wystarczy na zainstalowanie facebooka i messengera, a z 1gb ram tnie sie nawet wbudowana klawiatura. I nie wazne czy to bedzie motka na czystym androidzie, xiaomi, czy samsung. Jak potrzebujesz telefonu do dzwonienia i wysylania sms, to kup sobie samsunga solid albo jak kazdy o ograniczonym budzecie kup uzywke wyzszego modelu z gwarancja z olx, bo wyjdziesz na tym duzo lepiej jak na budzetowce z polki.

/god why


Lubię copy pasty. Jak kupowałem tablet, to słyszałem dokładnie taką samą gadkę, że syf i w ogóle będzie się ciął. Ten tablet ma dokładnie takie parametry i wyobraź sobie, że nie tnie się nawet wbudowana klawiatura. Jakaś czarna magia!
Wracając do tematu. Nie kupię pierwszej lepszej Motoroli, dlatego jestem w tym temacie. Na olxa też nie wbiję, bo mam uraz do używanych sprzętów elektronicznych.
Zastanawiam się nad tą G5, ale przekracza budżet o połowę.

PS. Parametry parametrami, ale moja luba ma Huawei P8 z 3GB RAMu i jest to totalne gówno, a nie telefon.

This post was edited by JohnyCage on May 30 2017 01:42am
Member
Posts: 3,145
Joined: Jun 16 2005
Gold: 4,388.00
May 30 2017 02:11am
na IbuyGou jest teraz promocja (do 5-czerwca) na Xiaomi Redmi 4X za 106 dolarów.
Gratis szkło ochronne o twardości 9H (wartość gratisu: 7 USD).
Wgrany oficjalny Global ROM (język polski + 26 innych języków).
Jak doliczysz opcję 2 lata gwarancji realizowanej w polsce (serwis MiCenter we Wrocławiu) - 14,99USD
Wysyłka DHL z ubezpieczeniem - 19,00 USD

To wychodzi dokładnie 530zł (140 USD)

Jak bardzo boisz się celników to dodatkowe 5 dolarów kosztuje ubezpieczenie od VAT (sklep zwraca Ci VAT jeśli go zapłacisz). Ewentualny VAT do zapłaty to około 90zł.
Ale bez strachu bo ten sklep wysyła paczki z prywatnego adresu, na deklaracji celnej pisze że to gift, zaniża wartość przesyłki, pakuje w papier w serduszka i dodaje liścik "i love you".
Ja już 3 razy kupowałem coś w ciągu roku i nie zapłaciłem VAT.
Tak więc ja bym nie brał ubezpieczenia od VAT.

Redmi 4X:
CPU:Qualcomm Snapdragon 435 Octa Core 1.4GHz
GPU:Adreno 505
RAM:2GB
ROM:16GB
Karta pamięci:do 128GB
Ekran: 5,0" (1280×720 pixels)
Bateria: 4100MAh
Dual SIM typu standby (Micro SIM + Nano SIM / lub microSD)
Wymiary, waga: 139.24 x 69.96 x 8.65mm, 150g

This post was edited by yaro on May 30 2017 02:18am
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
May 30 2017 03:01am
Quote (yaro @ 30 May 2017 09:11)
na IbuyGou jest teraz promocja (do 5-czerwca) na Xiaomi Redmi 4X za 106 dolarów.
Gratis szkło ochronne o twardości 9H (wartość gratisu: 7 USD).
Wgrany oficjalny Global ROM (język polski + 26 innych języków).
Jak doliczysz opcję 2 lata gwarancji realizowanej w polsce (serwis MiCenter we Wrocławiu) - 14,99USD
Wysyłka DHL z ubezpieczeniem - 19,00 USD

To wychodzi dokładnie 530zł (140 USD)

Jak bardzo boisz się celników to dodatkowe 5 dolarów kosztuje ubezpieczenie od VAT (sklep zwraca Ci VAT jeśli go zapłacisz). Ewentualny VAT do zapłaty to około 90zł.
Ale bez strachu bo ten sklep wysyła paczki z prywatnego adresu, na deklaracji celnej pisze że to gift, zaniża wartość przesyłki, pakuje w papier w serduszka i dodaje liścik "i love you".
Ja już 3 razy kupowałem coś w ciągu roku i nie zapłaciłem VAT.
Tak więc ja bym nie brał ubezpieczenia od VAT.

Redmi 4X:
CPU:Qualcomm Snapdragon 435 Octa Core 1.4GHz
GPU:Adreno 505
RAM:2GB
ROM:16GB
Karta pamięci:do 128GB
Ekran: 5,0" (1280×720 pixels)
Bateria: 4100MAh
Dual SIM typu standby (Micro SIM + Nano SIM / lub microSD)
Wymiary, waga: 139.24 x 69.96 x 8.65mm, 150g


Vouch
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 30 2017 03:30am
Quote (yaro @ 30 May 2017 10:11)
na IbuyGou jest teraz promocja (do 5-czerwca) na Xiaomi Redmi 4X za 106 dolarów.
Gratis szkło ochronne o twardości 9H (wartość gratisu: 7 USD).
Wgrany oficjalny Global ROM (język polski + 26 innych języków).
Jak doliczysz opcję 2 lata gwarancji realizowanej w polsce (serwis MiCenter we Wrocławiu) - 14,99USD
Wysyłka DHL z ubezpieczeniem - 19,00 USD

To wychodzi dokładnie 530zł (140 USD)

Jak bardzo boisz się celników to dodatkowe 5 dolarów kosztuje ubezpieczenie od VAT (sklep zwraca Ci VAT jeśli go zapłacisz). Ewentualny VAT do zapłaty to około 90zł.
Ale bez strachu bo ten sklep wysyła paczki z prywatnego adresu, na deklaracji celnej pisze że to gift, zaniża wartość przesyłki, pakuje w papier w serduszka i dodaje liścik "i love you".
Ja już 3 razy kupowałem coś w ciągu roku i nie zapłaciłem VAT.
Tak więc ja bym nie brał ubezpieczenia od VAT.

Redmi 4X:
CPU:Qualcomm Snapdragon 435 Octa Core 1.4GHz
GPU:Adreno 505
RAM:2GB
ROM:16GB
Karta pamięci:do 128GB
Ekran: 5,0" (1280×720 pixels)
Bateria: 4100MAh
Dual SIM typu standby (Micro SIM + Nano SIM / lub microSD)
Wymiary, waga: 139.24 x 69.96 x 8.65mm, 150g


Telefon z alledrogo/salonu wrzucę sobie w koszty i odliczę VAT. Z takim chińczykiem nic nie zrobię.
Na razie obczajam te wszystkie Moto G 3gen, G4 Play, G5 itp.
Member
Posts: 247
Joined: Aug 9 2016
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
May 30 2017 08:08am
Quote (Mis_Nom @ May 29 2017 07:05pm)
Mi tam się nic nie wieszalo jakbym nie rozjebal wyświetlacza to bym go używał po dziś dzień :>



Jk
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
May 31 2017 02:04am
Quote (JohnyCage @ 30 May 2017 10:30)
Telefon z alledrogo/salonu wrzucę sobie w koszty i odliczę VAT. Z takim chińczykiem nic nie zrobię.
Na razie obczajam te wszystkie Moto G 3gen, G4 Play, G5 itp.


G4 play jest dzisiaj w promocji w euro RTV AGD za 549 zł ale tylko do północy
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 31 2017 11:26am
Quote (Elfisher @ 31 May 2017 10:04)
G4 play jest dzisiaj w promocji w euro RTV AGD za 549 zł ale tylko do północy


G4 play mi odradził koleś z pracy, mówił, że to jest na podzespołach z 2012 i to jest gorsze od 3gen. Pierdolił głupoty?
Z kolei Moto 3gen nie da się już kupić. Chyba, że wersję 1GB...

Do RTV Euro AGD mam 20minut, zdążę dzisiaj. Tylko czy warto?
E: Chuj, w moim i tak go nie ma.

This post was edited by JohnyCage on May 31 2017 11:52am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
May 31 2017 12:31pm
Quote (JohnyCage @ 31 May 2017 18:26)
G4 play mi odradził koleś z pracy, mówił, że to jest na podzespołach z 2012 i to jest gorsze od 3gen. Pierdolił głupoty?
Z kolei Moto 3gen nie da się już kupić. Chyba, że wersję 1GB...

Do RTV Euro AGD mam 20minut, zdążę dzisiaj. Tylko czy warto?
E: Chuj, w moim i tak go nie ma.


z 2013, ale jakie to ma znaczenie? to średnia półka, nie jest odświeżana co roku bo nikomu się to nie opłaca. najważniejszy jest software, a motorole mają czystego softa od google. to będzie zawsze działać lepiej od telefonów przeładowanych crapwarem jak hujawei czy ksajomi
Go Back To Polska Topic List
Prev1915916917918919966Next
Add Reply New Topic New Poll