Quote (JohnyCage @ May 29 2017 07:29pm)
Dzień dobry ziomeczki. Szukam telefonu, budżetowego, który ma się nie wieszać. To chyba jedyny warunek.
Wcześniej miałem Xperię SP, ale spierdoliła się po aktualizacji i czyszczenie softu do pierwotnej wersji nic nie dało (brat mówił, że coś się zaszyło w jądrze i że kurwy z sony zrobiły tak specjalnie, bo telefon był za dobry).
Max 500zł. Może być dual sim, może mieć spoko aparat. Oprócz tego ma mieć opcje dzwonienia, wysyłania smsów i grzebania w necie, czyli praktycznie żadnych wymagań.
Coś godnego polecenia?
E: Mati?
Samsung a3 albo a5