d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1911912913914915966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 4 2017 01:32pm
Mialem 2 telefony od Xiaomi i w zadnym nie musialem sie laczyc przez ftpa :D
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Apr 8 2017 10:50am
Czy jest jakiś darmowy program do edycji utwóru? Potrzebuję uciąć początek czy tylko audiacity na kąputer?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Apr 8 2017 05:15pm
Quote (hehehehehe @ 8 Apr 2017 17:50)
Czy jest jakiś darmowy program do edycji utwóru? Potrzebuję uciąć początek czy tylko audiacity na kąputer?


#9101
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 11 2017 02:49pm
Quote (zuz9 @ Mar 30 2017 08:12am)
Nie pomyliłeś z note 7?


No chyba pomyliłem
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Apr 11 2017 04:49pm
Quote (hehehehehe @ 8 Apr 2017 17:50)
Czy jest jakiś darmowy program do edycji utwóru? Potrzebuję uciąć początek czy tylko audiacity na kąputer?


możesz zrobić to nawet online
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Apr 12 2017 02:01am
@up nvm, zły topic

/sry za dabla

This post was edited by SimSimSalabim on Apr 12 2017 02:02am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Apr 23 2017 03:28am
Member
Posts: 11,053
Joined: Aug 25 2007
Gold: 2,645.00
Apr 24 2017 06:21am
Witam ziomeczki, mam kłestjona w sensie, że mam Endroida 6 i mimo tego, że w opcjach ustawione jest, że aktualizacja systemu ręcznie itp to skurwiszczep jak włączę Wi-fi a akurat jest apdejt to mi od razu wpierdala pobieranie.
Da się to jakos wykurwić czy uważacie, że apdejty sa zajebiste i instalować to zawsze? Dodam, że nie jestem jakimś fanatykiem, który korzysta z pierdyliarda aplikacji i keruje w chuj te aktualizacje bo słyszałem, że zżerają coraz więcej
RAMu itp i tylko będzie mi komóre katowało. Ewentualnie dodam, że wpierdalanie jakichś rootów odpada bo nie chcę gwarancji stracić japierdole.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Apr 24 2017 09:08am
Quote (RoiCCrX @ Apr 24 2017 02:21pm)
Witam ziomeczki, mam kłestjona w sensie, że mam Endroida 6 i mimo tego, że w opcjach ustawione jest, że aktualizacja systemu ręcznie itp to skurwiszczep jak włączę Wi-fi a akurat jest apdejt to mi od razu wpierdala pobieranie.
Da się to jakos wykurwić czy uważacie, że apdejty sa zajebiste i instalować to zawsze? Dodam, że nie jestem jakimś fanatykiem, który korzysta z pierdyliarda aplikacji i keruje w chuj te aktualizacje bo słyszałem, że zżerają coraz więcej
RAMu itp i tylko będzie mi komóre katowało. Ewentualnie dodam, że wpierdalanie jakichś rootów odpada bo nie chcę gwarancji stracić japierdole.


Mysle, ze pierdolniecie sobie w leb rozwiaze problemy twoje i twojego otoczenia
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Apr 24 2017 09:20am
jestes wogule niemily
Go Back To Polska Topic List
Prev1911912913914915966Next
Add Reply New Topic New Poll