Quote (Elfisher @ 30 Mar 2017 12:26)
jak dla mnie różnice między s7 a s8 są niewielkie. na tyle, że gdybym miał s7 to nawet nie pomyślałbym o wymianie urządzenia. nie jestem fanem bezramkowców i ekranów typu edge. tym bardziej, ze jeszcze nikt nie znalazl pomyslu na wykorzystanie ich. dex zapowiada sie ciekawie, podobny pomysl mial wczesniej microsoft, ale nikogo nie przekonali swoim pomyslem. dex wymaga specjalnego docka, czy wystarczy adapter usb c-hdmi?
Ma dzialac tylko z dedykowanym dockiem, ktory swoja droga ma wentylator.