d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1909910911912913966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Feb 24 2017 01:35pm
Quote (crunk_mp @ Feb 24 2017 02:54pm)
Istnieje jakis program na androida, ktorym moge sobie wyciac kawalek utworu muzycznego?


ringdroid
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 16 2017 01:29pm
Wlasnie instaluje 7.0 na S7 ;> Update pojawil sie 2h temu!
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
Mar 29 2017 04:01pm
Galaxy S8 gniecie ajbony na pewniaka B)
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Mar 29 2017 11:24pm
Quote (Letter_kenny @ Mar 30 2017 12:01am)
Galaxy S8 gniecie ajbony na pewniaka B)


Ostatnio lecialem Lufthansa.
Istnieje zakaz wnoszenia ich na pokład samolotu.
Nikt tego nie kontroluje (chyba) ale zakaz istnieje xd
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Mar 30 2017 12:12am
Quote (Last_Hope @ 30 Mar 2017 06:24)
Ostatnio lecialem Lufthansa.
Istnieje zakaz wnoszenia ich na pokład samolotu.
Nikt tego nie kontroluje (chyba) ale zakaz istnieje xd


Nie pomyliłeś z note 7?

This post was edited by zuz9 on Mar 30 2017 12:13am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 30 2017 12:35am
Quote (Last_Hope @ 30 Mar 2017 06:24)
Ostatnio lecialem Lufthansa.
Istnieje zakaz wnoszenia ich na pokład samolotu.
Nikt tego nie kontroluje (chyba) ale zakaz istnieje xd


To:

Quote (zuz9 @ 30 Mar 2017 07:12)
Nie pomyliłeś z note 7?


Przeciez S8 nie ma nawet w sklepach jeszcze, a premiera jest 21 Kwietnia... Zakaz dotyczy tylko i wylacznie Note 7, nie dotyczy zadnego innego Samsunga.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Mar 30 2017 01:08am


Dla osob ktore uzywaja komputera zeby pisac maile i fejsy na klawiaturze, to jest to prima sort.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 30 2017 04:26am
jak dla mnie różnice między s7 a s8 są niewielkie. na tyle, że gdybym miał s7 to nawet nie pomyślałbym o wymianie urządzenia. nie jestem fanem bezramkowców i ekranów typu edge. tym bardziej, ze jeszcze nikt nie znalazl pomyslu na wykorzystanie ich. dex zapowiada sie ciekawie, podobny pomysl mial wczesniej microsoft, ale nikogo nie przekonali swoim pomyslem. dex wymaga specjalnego docka, czy wystarczy adapter usb c-hdmi?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Mar 30 2017 04:31am
Quote (Elfisher @ 30 Mar 2017 12:26)
jak dla mnie różnice między s7 a s8 są niewielkie. na tyle, że gdybym miał s7 to nawet nie pomyślałbym o wymianie urządzenia. nie jestem fanem bezramkowców i ekranów typu edge. tym bardziej, ze jeszcze nikt nie znalazl pomyslu na wykorzystanie ich. dex zapowiada sie ciekawie, podobny pomysl mial wczesniej microsoft, ale nikogo nie przekonali swoim pomyslem. dex wymaga specjalnego docka, czy wystarczy adapter usb c-hdmi?


Ma dzialac tylko z dedykowanym dockiem, ktory swoja droga ma wentylator.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Mar 30 2017 04:39am
Quote (markov @ 30 Mar 2017 11:31)
Ma dzialac tylko z dedykowanym dockiem, ktory swoja droga ma wentylator.


to troche slabo
Go Back To Polska Topic List
Prev1909910911912913966Next
Add Reply New Topic New Poll