d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev19091929394120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 18 2015 08:11am
Quote (nef200 @ Mar 18 2015 02:54pm)
ostatnio jak gralem zeratulem to nasz team mial 4lvl przewagi tylko dltego ze forty niszczylem i zostalem nazwany jako siege monster :D


Ja raz azmodanem na piratach zrobilem wiecej siege dmg niz caly enemy team. 260k i wygralismy bez ani 1 odpalenia armat
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 18 2015 09:03am
Quote (arnoldhytler @ Mar 18 2015 03:11pm)
Ja raz azmodanem na piratach zrobilem wiecej siege dmg niz caly enemy team. 260k i wygralismy bez ani 1 odpalenia armat


gazlowe jest imba do czegos takiego, wykrecenie 400k siege damage na nim to no problem
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Mar 18 2015 09:08am
Quote (WickedBlossom @ Mar 19 2015 03:03am)
gazlowe jest imba do czegos takiego, wykrecenie 400k siege damage na nim to no problem


chyba jedyny champ co sam robi golema
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 18 2015 09:29am
Quote (nef200 @ Mar 18 2015 04:08pm)
chyba jedyny champ co sam robi golema


illidan

e/ oczywix the vikings tez zrobia bez problemu

This post was edited by WickedBlossom on Mar 18 2015 09:29am
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Mar 18 2015 09:30am
Quote (WickedBlossom @ Mar 19 2015 03:29am)
illidan

e/ oczywix the vikings tez zrobia bez problemu


podrzuc jakis build na ilidana jak masz
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 18 2015 09:34am
Quote (nef200 @ Mar 18 2015 04:30pm)
podrzuc jakis build na ilidana jak masz


http://www.heroesnexus.com/talent-calculator/10-illidan#GPmPzK4BdPzJsKKAA

tak gra zuna, ale nie boj sie wziac hunta, giant killera i global range hunt albo blink
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 20 2015 03:41pm
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Mar 21 2015 09:26am
Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale steelseries będzie rozdawało darmo klucze, wystarczy tylko wklepać swój mail.
http://steelseri.es/hotsbeta

e:\ naczy się, że będzie losowanie oczywko

This post was edited by RavenN on Mar 21 2015 09:26am
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2015 12:22pm
Quote (RavenN @ 21 Mar 2015 17:26)
Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale steelseries będzie rozdawało darmo klucze, wystarczy tylko wklepać swój mail.
http://steelseri.es/hotsbeta

e:\ naczy się, że będzie losowanie oczywko


chyba każdy komu zależało, już od 100 lat ma klucz
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 21 2015 12:49pm
Quote (Bozia @ 21 Mar 2015 19:22)
chyba każdy komu zależało, już od 100 lat ma klucz


Kumpel dalej lajkuje jakieś linki na fb i bierze udział w innych konkursach z kluczami do wygrania xD
Go Back To Polska Topic List
Prev19091929394120Next
Add Reply New Topic New Poll