Przyszedl Garmin 110

Laduje sie, przyjemny interfejs na poczatku ustawiamy dane, strefy itd itd.
Po 12 ide biegac, tak wiec wtedy go przetestuje.
Satelity na poczatku szukal mi kolo minutki. ZObaczymy jak sie spisze na trasie

*na poczatku maly minusik, dolaczony kabel zegarek- komputer nie zawsze styka, i trzeba poszukac odpowiedniej pozycji ;p
*cena za nowego garmina 380zl (zasmucony jestem bo mialo byc 370, a koszta przesylki mniejsze, a wyniosly kupe kasy... bo sprzedawca wyslal posranym paczkomatem z zadeklarowana wartoscia + dostwa 24h...)
This post was edited by anywayACID on Apr 12 2013 02:44am