d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev19091929394469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 11 2013 02:37pm
Quote (Maramora @ 11 Apr 2013 21:23)
Dziś interwał 2/4, od poniedziałku 3/3. Cieszy, że nie zrezygnowałem :D


Tak trzymaj!
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 11 2013 02:45pm
Tak sobie patrze na people out now (endomondo), ładny wysyp ludzi biegających, dobra pogoda i 300% więcej biegaczy.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Apr 11 2013 03:04pm
Quote (b0b3k @ 11 Apr 2013 22:45)
Tak sobie patrze na people out now (endomondo), ładny wysyp ludzi biegających, dobra pogoda i 300% więcej biegaczy.


no nie wiem czy deszcz to taka dobra pogoda :P
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Apr 11 2013 03:11pm
Quote (cOr @ 11 Apr 2013 22:04)
no nie wiem czy deszcz to taka dobra pogoda :P


0 charakteru bro. Deszczu sie boi -_-
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 12 2013 02:22am
Przyszedl Garmin 110 ;)
Laduje sie, przyjemny interfejs na poczatku ustawiamy dane, strefy itd itd.
Po 12 ide biegac, tak wiec wtedy go przetestuje.

Satelity na poczatku szukal mi kolo minutki. ZObaczymy jak sie spisze na trasie ;)


*na poczatku maly minusik, dolaczony kabel zegarek- komputer nie zawsze styka, i trzeba poszukac odpowiedniej pozycji ;p
*cena za nowego garmina 380zl (zasmucony jestem bo mialo byc 370, a koszta przesylki mniejsze, a wyniosly kupe kasy... bo sprzedawca wyslal posranym paczkomatem z zadeklarowana wartoscia + dostwa 24h...)

This post was edited by anywayACID on Apr 12 2013 02:44am
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 12 2013 05:20am
Jakie plany kilometrażowe na dzisiaj? Ja planuje sobie sieknąć półmaraton, tylko nie wiem jak będzie z pogodą bo zapowiadają opady deszczu, ale jak nie będzie wielkiej ulewy to mały deszczyk mi nie straszny! :)

This post was edited by b0b3k on Apr 12 2013 05:20am
Member
Posts: 30,198
Joined: Aug 16 2004
Gold: 6,883.70
Apr 12 2013 05:43am
Quote (b0b3k @ 12 Apr 2013 13:20)
Jakie plany kilometrażowe na dzisiaj? Ja planuje sobie sieknąć półmaraton, tylko nie wiem jak będzie z pogodą bo zapowiadają opady deszczu, ale jak nie będzie wielkiej ulewy to mały deszczyk mi nie straszny! :)


u mnie leje od rana a wieczorem to pojde pewnie na browar, sobote moze cos przebiegne albo niedziele, planuje sobie pyknac dluzsza trase sobie odpoczne troche ;)
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 12 2013 05:48am
6,60 z malymi interwalami zrobione
w nd 15 ;)
Jak mi zegareczek troche wyschnie bo leje to wrzuce wyniki ;)
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 12 2013 06:00am
Zadowolony jestem z zegareczka, spelnia moje wymogi w 100% :)
Porownujac zegareczek i nokie e52 róznica jest az 500m ;O

Polecam, fajna zabaweczka ;)

Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 12 2013 06:06am
Jak będziesz miał okazje to weź ze sobą komórkę i odpal endomondo, chcę zobaczyć jaka będzie różnica między telefonem (endomondo) a zegarkiem.
Go Back To Polska Topic List
Prev19091929394469Next
Add Reply New Topic New Poll