Quote (adziOL @ 21 Nov 2012 22:11)
mozesz mi 1.2k do obra dolozyc

mogę, aczkolwiek nie muszę

Quote (szefunio @ 21 Nov 2012 22:14)
Ktos porobi exp runy ? zapłace...
odezwij się jutro to cię za fri przewiozę
This post was edited by Pingu_Hv on Nov 21 2012 03:16pm