d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev190919293941715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 21 2012 02:34pm
Quote (Cannabisek @ Nov 21 2012 08:34pm)
chyba zaczne zamieniac golda na fg :rolleyes: jakie ratio jest teraz


1kk vs 40 fg bodajżę
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 21 2012 02:36pm
Quote (Hver @ 21 Nov 2012 21:34)
1kk vs 40 fg bodajżę


ladna chujowka jak osttanio patrzylem na tg to bylo 1;90 ;d
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 21 2012 02:59pm
Quote (Cannabisek @ 21 Nov 2012 20:36)
ladna chujowka jak osttanio patrzylem na tg to bylo 1;90 ;d
jak patrzylem ostatio to bylo 1kk vs 3k fg

Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 21 2012 03:10pm
Quote (Cannabisek @ 21 Nov 2012 21:34)
chyba zaczne zamieniac golda na fg :rolleyes: jakie ratio jest teraz


ja bym z 500 fg chętnie wydał na igg

edit: t4t :)

This post was edited by Pingu_Hv on Nov 21 2012 03:15pm
Banned
Posts: 6,178
Joined: Sep 4 2011
Gold: 500.00
Warn: 20%
Nov 21 2012 03:11pm
Quote (Pingu_Hv @ Nov 21 2012 10:10pm)
ja bym z 500 fg chętnie wydał na igg


mozesz mi 1.2k do obra dolozyc B)
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 21 2012 03:14pm
Ktos porobi exp runy ? zapłace...
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 21 2012 03:15pm
Quote (adziOL @ 21 Nov 2012 22:11)
mozesz mi 1.2k do obra dolozyc B)


mogę, aczkolwiek nie muszę ^_^

Quote (szefunio @ 21 Nov 2012 22:14)
Ktos porobi exp runy ? zapłace...




odezwij się jutro to cię za fri przewiozę

This post was edited by Pingu_Hv on Nov 21 2012 03:16pm
Member
Posts: 4,744
Joined: May 16 2012
Gold: 7,315.00
Nov 21 2012 03:17pm
Quote (Pingu_Hv @ Nov 21 2012 11:15pm)
mogę, aczkolwiek nie muszę ^_^





odezwij się jutro to cię za fri przewiozę


ok , jak dziś nie znajde kogoś kto mnie przewiezie to sie odezwe ;]
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Nov 21 2012 03:28pm
Quote (HunTer]nK[ @ 21 Nov 2012 21:56)
brimstone podskoczyly znowu o 1000% w gore polecam sprzedawac


juz wiem dlaczego hehe
http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/5967616937
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 21 2012 03:31pm
Dobrze ze mam ~250 :rolleyes:


E/ Lol, wlasnie mam 70k hp na barbie choc nie zwracalem na to uwagi. :D

This post was edited by kaaba on Nov 21 2012 03:39pm
Go Back To Polska Topic List
Prev190919293941715Next
Add Reply New Topic New Poll