d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev190919293944030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,204
Joined: May 22 2011
Gold: 0.00
Warn: 30%
Sep 20 2011 01:34pm
jajebie rzyliardowe multi trojnka :D
Member
Posts: 3,017
Joined: Jun 30 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 20 2011 02:08pm
Quote (Wykluczone @ Sep 20 2011 09:20pm)
nie obrażaj sie trojanku, ale chyba każdy na ciebie narzekał lol


nie ja
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 20 2011 02:10pm
Quote (Wykluczone @ Sep 20 2011 07:20pm)
nie obrażaj sie trojanku, ale chyba każdy na ciebie narzekał lol


Tak to jest jak plebs zza klawiatury robi z siebie elite ;)
ide spać
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 20 2011 03:23pm
Kupilem malzahara.
Member
Posts: 2,535
Joined: Jul 30 2003
Gold: 0.00
Sep 20 2011 03:46pm
żal, ból i zgrzytanie zębów...
grałem pre-made'y z jakimiś ludkami jako taric... wszystko by było, ale jeden typ nie ogarniał :(
skończyło się na kontrze i wejściu do bazy gdzie nas wypierdolili jak chcieli, a później już tylko GG bo 70s respawn.

i tak przez 7-8 gier dziś... wykurwiali nas z kontry ;s

This post was edited by Luke123 on Sep 20 2011 03:49pm
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
Sep 20 2011 03:46pm
Jakie picki na rankedach mam to porazka... -.- 3 ad postacie + alistar na supporta (obsadzony top/jungle/bot) a last pick bierze wukonga.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 20 2011 04:50pm
Quote (Luke123 @ Sep 20 2011 10:46pm)
żal, ból i zgrzytanie zębów...
grałem pre-made'y z jakimiś ludkami jako taric... wszystko by było, ale jeden typ nie ogarniał :(
skończyło się na kontrze i wejściu do bazy gdzie nas wypierdolili jak chcieli, a później już tylko GG bo 70s respawn.

i tak przez 7-8 gier dziś... wykurwiali nas z kontry ;s


nexus hug
Member
Posts: 1,336
Joined: Nov 15 2006
Gold: 50.00
Sep 20 2011 05:09pm
mam k9 nasusa dzialajacego na eu west, ma ktos cos na wymianke na eu nordic east?
Member
Posts: 2,535
Joined: Jul 30 2003
Gold: 0.00
Sep 20 2011 06:23pm
Quote (sizzla @ Sep 20 2011 11:09pm)
mam k9 nasusa dzialajacego na eu west, ma ktos cos na wymianke na eu nordic east?


niestety, ale chętnie przyjmę za darmo :D
Member
Posts: 9,440
Joined: Mar 31 2007
Gold: 13,143.01
Sep 20 2011 07:25pm
Quote (Dreedeq @ 20 Sep 2011 23:46)
Jakie picki na rankedach mam to porazka... -.- 3 ad postacie + alistar na supporta (obsadzony top/jungle/bot) a last pick bierze wukonga.


co oznacza ze byles jednym z nich
Go Back To Polska Topic List
Prev190919293944030Next
Closed New Topic New Poll