żal, ból i zgrzytanie zębów...
grałem pre-made'y z jakimiś ludkami jako taric... wszystko by było, ale jeden typ nie ogarniał

skończyło się na kontrze i wejściu do bazy gdzie nas wypierdolili jak chcieli, a później już tylko GG bo 70s respawn.
i tak przez 7-8 gier dziś... wykurwiali nas z kontry ;s
This post was edited by Luke123 on Sep 20 2011 03:49pm