d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev19091929394125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Nov 15 2010 07:40am
Quote (Carwer @ Nov 13 2010 02:17am)
Nie wiem , czego się czepiasz  o_0

Ale nie będę rozmawiał z nowym


Group: Members
Posts: 459 [Online PM]
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Trader: Not Rated


Poza tym jesteś moim szefem, żeby mi zwracać uwagę ?? Proponuję wrzucić na luz

No to żeś teraz zajebał. Po prostu śmieje się z tego, że walisz ortografy w oczywistych słowach. Za starych czasów dostałbyś na starcie etykietę tarda i byłbyś ciśnięty w każdym temacie.
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Nov 24 2010 09:28am
22h wyjezdzone a jeszcze wewnetrznego nie pisalem :D
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 24 2010 09:32am
Quote (diz4ster @ 24 Nov 2010 16:28)
22h wyjezdzone a jeszcze wewnetrznego nie pisalem :D


A umiesz wszystkie testy ?
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Nov 24 2010 09:33am
Quote (diz4ster @ 24 Nov 2010 16:28)
22h wyjezdzone a jeszcze wewnetrznego nie pisalem :D


u mnie nie bylo wewnetrznego, po teorii odrazu nas do fury wsadzali :D
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Nov 24 2010 11:11am
Quote (crunk_mp @ 24 Nov 2010 17:32)
A umiesz wszystkie testy ?


Wszystkiego nie przegladalem, ale wlasciwie znam wszystkie przepisy, nauczylem sie wiekszosci w praktyce ;]

Quote (Promote @ 24 Nov 2010 17:33)
u mnie nie bylo wewnetrznego, po teorii odrazu nas do fury wsadzali :D


No to fajna sprawa ;D Ja po teorii mialem pisac wewnetrzny ale mi sie nie chcialo i teraz tak to sie ciagnie ^^
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Nov 24 2010 11:13am
Quote (osk4rr @ 13 Nov 2010 10:21)
jak mam jechac to nie pije



a jak mam pic to nie jade

This post was edited by RooFtii on Nov 24 2010 11:14am
Member
Posts: 31,827
Joined: Dec 22 2007
Gold: 9,206.03
Nov 24 2010 11:17am
Zdałem za 2 na B.
Myślę nad A.
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Nov 24 2010 11:56am
Quote (Syberian @ Nov 24 2010 05:17pm)
Zdałem za 2 na B.
Myślę nad A.


posiadam A i B
Member
Posts: 7,640
Joined: May 4 2006
Gold: 0.00
Nov 24 2010 11:59am
Quote (XoXOMEGAXoX @ 24 Nov 2010 19:56)
posiadam A i B


kurcze też się zastanawiam żeby sobie A zrobic, tylko w życiu motorem nie jeździłem... interesuje mnie to dlatego ze mozna ladnie na paliwie w lecie przyoszczedzic
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Nov 24 2010 12:33pm
Quote (Lord-Keny @ Nov 24 2010 07:59pm)
kurcze też się zastanawiam żeby sobie A zrobic, tylko w życiu motorem nie jeździłem... interesuje mnie to dlatego ze mozna ladnie na paliwie w lecie przyoszczedzic


To może rower ? :*
Go Back To Polska Topic List
Prev19091929394125Next
Add Reply New Topic New Poll