d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev19091929394268Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Aug 2 2011 07:31am
Quote (Ekstaza @ 2 Aug 2011 11:58)
zawsze chciałem mieć homika :(


co to kogo obchodzi? to temat "terrarystyka" a nie zielone drzwi.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Aug 2 2011 07:37am
Quote (Ekstaza @ Aug 2 2011 11:58am)
zawsze chciałem mieć homika :(

http://www.youtube.com/watch?v=AMSuMK1xoLo

moje zwierzatka lubia gryzonie

This post was edited by TheMrJohnnyp on Aug 2 2011 07:38am
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Aug 2 2011 11:53am
Czytam właśnie sporo o tych gekonach lamparcich. Fajne są :D
Tylko pytanie mi się nasuwa:
Jak wyjadę na wakacje/urlop to... na jak długo mogę go zostawić samego (z odpowiednia ilością wody, mączników w otrębach i tam wapna i witamin.
Jak długo może być sam bez wymiany wody itd.?
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Aug 2 2011 11:57am
Quote (Last_Hope @ Aug 2 2011 07:53pm)
Czytam właśnie sporo o tych gekonach lamparcich. Fajne są :D
Tylko pytanie mi się nasuwa:
Jak wyjadę na wakacje/urlop to... na jak długo mogę go zostawić samego (z odpowiednia ilością wody, mączników w otrębach i tam wapna i witamin.
Jak długo może być sam bez wymiany wody itd.?


dużo o nich nie czytałem, jednak jeżeli chodzi o jaszczurki, to raczej trzeba się nimi codziennie zajmować. sepia, witaminy, oświetlenie dzień/noc. są dużo bardziej wymagające od pajęczaków no i droższe w utrzymaniu.
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Aug 2 2011 12:02pm
Quote (Misiek132 @ Aug 2 2011 07:57pm)
dużo o nich nie czytałem, jednak jeżeli chodzi o jaszczurki, to raczej trzeba się nimi codziennie zajmować. sepia, witaminy, oświetlenie dzień/noc. są dużo bardziej wymagające od pajęczaków no i droższe w utrzymaniu.


To prawda. Pająka olałem i wyjechałem na 3 tygodnie, wróciłem i git. Nic się nie działo.
U gekonów jeszcze, jak wspomniałeś, jest ważne ogrzewanie przez 12 godzin.
No i świeża woda... to chyba najważniejsze elementy.
Gdyby ktoś wiedział ile taki lamparcik może być sam, to napiszcie pls.
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Aug 3 2011 04:05pm

Fajne krzyki :D
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Aug 22 2011 02:58am
doszedł murinek L3 i L9, oba usambara B)
L9 to młody samiec niestety, parę dni temu jak się przyglądnąłem, to zobaczyłem haczyki :/ nie ma ktoś samiczki? ^_^

Quote (TheMrJohnnyp @ Aug 22 2011 11:01am)
lepiej sie spiesz bo one szybko wykorkowuja.


a na dodatek nie wiem kiedy miał wylinkę + brakuje mu połowy ostatniego segmentu drugiego odnóża, ale to nie powinno przeszkadzać przy kopulacji (~0,5cm)

This post was edited by Misiek132 on Aug 22 2011 03:07am
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Aug 22 2011 03:01am
Quote (Misiek132 @ Aug 22 2011 09:58am)
doszedł murinek L3 i L9, oba usambara  B)
L9 to młody samiec niestety, parę dni temu jak się przyglądnąłem, to zobaczyłem haczyki :/ nie ma ktoś samiczki?  ^_^


lepiej sie spiesz bo one szybko wykorkowuja.
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Aug 23 2011 07:57am
ja pierdole, ornata padła przez te upały.. no kurwa :cry:
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Aug 23 2011 08:02am
mój samiec geni padu cuz stary :(
i nie zaruchał :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev19091929394268Next
Add Reply New Topic New Poll