Quote (GTS001 @ Dec 30 2010 12:11pm)
siemka jaroo, amagami obejżaned, nie jest złe ;]
co tam gtsik u Ciebie slychowac ?
zeby offtopu nie bylo ; d:
ogadam wolfs rain i hmmm dziwne uczucie, bo nie lubie klimatu, ale wciaga i w sumie w dwa dni poogladalem 23 epy ; d, moze sie nudze