d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev19091929394717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,421
Joined: Oct 25 2007
Gold: 2.00
Dec 30 2010 05:11am
Quote (JarooJas @ 30 Dec 2010 11:40)
taa, jest spoko

dobrze wymyslili z tym podzialem 4-ro odcinkowym


siemka jaroo, amagami obejżaned, nie jest złe ;]
Member
Posts: 2,426
Joined: Apr 16 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2010 05:39am
jak mozna anime ogladac omg zal mi was noobki
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 30 2010 05:40am
Quote (colos @ 30 Dec 2010 10:34)
amagami wchodzi dobrze?


spoko ^^ tylko mnie wkurzyl ten change fabuly

This post was edited by marvolo on Dec 30 2010 05:41am
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 30 2010 05:43am
Quote (Fix3R @ 30 Dec 2010 11:39)
jak mozna anime ogladac omg zal mi was noobki


locked i scammer mowi samo za siebie
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 30 2010 05:48am
Quote (GTS001 @ Dec 30 2010 12:11pm)
siemka jaroo, amagami obejżaned, nie jest złe ;]


co tam gtsik u Ciebie slychowac ?

zeby offtopu nie bylo ; d:
ogadam wolfs rain i hmmm dziwne uczucie, bo nie lubie klimatu, ale wciaga i w sumie w dwa dni poogladalem 23 epy ; d, moze sie nudze
Member
Posts: 2,426
Joined: Apr 16 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2010 06:05am
Quote (marvolo @ Dec 30 2010 01:43pm)
locked i scammer mowi samo za siebie


mam lockeda i scammer bo niby unid annisa zaj.. ale to nie prawda.. I nie zmienia faktu ze mangi sa dla dzieci. I sa generalnie zal i ból
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 30 2010 06:16am
Quote (Fix3R @ 30 Dec 2010 12:05)
mam lockeda i scammer bo niby unid annisa zaj.. ale to nie prawda.. I nie zmienia faktu ze mangi sa dla dzieci. I sa generalnie zal i ból


daruj sobie :P
Member
Posts: 2,426
Joined: Apr 16 2009
Gold: 0.00
Dec 30 2010 06:17am
co jest takiego ciekawego w animE? ogladalem z kolega 1 niby mialem od tego plakac , chyba ze smiechu.... Anime jest durne i dla dzieci pzdr

zal i bolxD
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Dec 30 2010 06:39am
Ja wlasnie koncze ogladac Maria+Holic, zajebiste, polecam :<
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 30 2010 06:41am
Quote (Fix3R @ 30 Dec 2010 12:17)
co jest takiego ciekawego w animE? ogladalem z kolega 1 niby mialem od tego plakac , chyba ze smiechu.... Anime jest durne i dla dzieci pzdr

zal i bolxD


to chyba myslisz pojecia i widziales rumcajsa
Go Back To Polska Topic List
Prev19091929394717Next
Add Reply New Topic New Poll