Quote (heszu @ Jun 1 2011 11:45pm)
nice noname, możesz wyjśc z topicu z jakimiś rybami.
Nie rozumiem tego plebejskiego rage'u, możesz dokonać interpretacji?
I po chuj starasz się pokazać, że jesteś hmm... "lepszy"? Starasz się zaimponować itp... Jak wklejam muzę, to dla info, a nie, aby pokazać, że znam lepszy kawałek od czyjegoś... W tym gatunku nie ma lepszych i gorszych kawałków, tylko te które czujemy lepiej lub gorzej.