☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Repost#3
Prev
1
90
91
92
93
94
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 353793
Replies: 16792
Track Topic
myr00n
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold
:
0.00
#911
Aug 31 2009 07:51am
Quote (toldi @ Mon, Aug 31 2009, 01:50pm)
jest jakis fish bot lub addon co sam lowi rybzurdy ?
www.piroxbots.com
Traba
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold
:
4,485.00
#912
Aug 31 2009 07:52am
Quote (arczi19 @ Mon, 31 Aug 2009, 14:08)
A bieda jak zwykle, teraz banicja :<
O Sapphiron to specjalnosc traby :>
TEN ICEBLOCK BYŁ BUGGED.
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#913
Aug 31 2009 07:57am
Quote (LatwyEz @ Mon, 31 Aug 2009, 14:11)
wotlkowy fenix
taki sam model jak inne drake tylko reskin
wiec slabo unikatowy
graczjeden
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold
:
0.32
#914
Aug 31 2009 07:57am
Quote (Traba @ Mon, Aug 31 2009, 01:52pm)
TEN ICEBLOCK BYŁ BUGGED.
ten lock tez tak mowil
This post was edited by graczjeden on Aug 31 2009 07:57am
DeathSquadOfVip
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold
:
0.00
#915
Aug 31 2009 08:23am
best try na algalonie 25 - 35% ;/
Hver
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold
:
730.21
#916
Aug 31 2009 08:27am
Quote (DeathSquadOfVip @ Mon, Aug 31 2009, 02:23pm)
best try na algalonie 25 - 35% ;/
BL'a na drugiej fazie czy po big bangu rzucacie?
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#917
Aug 31 2009 08:31am
Quote (arczi19 @ Mon, 31 Aug 2009, 15:08)
A bieda jak zwykle, teraz banicja :<
O Sapphiron to specjalnosc traby :>
cho arczi do korzeni - na tms
Traba
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold
:
4,485.00
#918
Aug 31 2009 10:29am
Quote (xxxRedxxx @ Mon, 31 Aug 2009, 15:27)
BL'a na drugiej fazie czy po big bangu rzucacie?
BL powinno być na samym początku walki. Z tego co wiem, można wyciągnąc największy damage output.
sleeperek
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold
:
88.00
#919
Aug 31 2009 11:07am
Quote (xxxRedxxx @ Mon, 31 Aug 2009, 16:27)
BL'a na drugiej fazie czy po big bangu rzucacie?
bl sie najlepiej dać na początku bo nie trzeba się zbytnio ruszać ani nic i największy profit wtedy jest z niego
traba migruj m8
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#920
Aug 31 2009 11:13am
Quote (sleeperek @ Mon, 31 Aug 2009, 18:07)
bl sie najlepiej dać na początku bo nie trzeba się zbytnio ruszać ani nic i największy profit wtedy jest z niego
traba migruj m8
tromba human priest i kazzak
cho do nas spiochku
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
90
91
92
93
94
1680
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact