d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev190919293941680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 31 2009 07:51am
Quote (toldi @ Mon, Aug 31 2009, 01:50pm)
jest jakis fish bot lub addon co sam lowi rybzurdy ?


www.piroxbots.com
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Aug 31 2009 07:52am
Quote (arczi19 @ Mon, 31 Aug 2009, 14:08)
A bieda jak zwykle, teraz banicja :<



O Sapphiron to specjalnosc traby :>


TEN ICEBLOCK BYŁ BUGGED.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 31 2009 07:57am
Quote (LatwyEz @ Mon, 31 Aug 2009, 14:11)
wotlkowy fenix
taki sam model jak inne drake tylko reskin
wiec slabo unikatowy
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Aug 31 2009 07:57am
Quote (Traba @ Mon, Aug 31 2009, 01:52pm)
TEN ICEBLOCK BYŁ BUGGED.


ten lock tez tak mowil :D

This post was edited by graczjeden on Aug 31 2009 07:57am
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Aug 31 2009 08:23am
best try na algalonie 25 - 35% ;/
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Aug 31 2009 08:27am
Quote (DeathSquadOfVip @ Mon, Aug 31 2009, 02:23pm)
best try na algalonie 25 - 35% ;/


BL'a na drugiej fazie czy po big bangu rzucacie?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 31 2009 08:31am
Quote (arczi19 @ Mon, 31 Aug 2009, 15:08)
A bieda jak zwykle, teraz banicja :<



O Sapphiron to specjalnosc traby :>


cho arczi do korzeni - na tms
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Aug 31 2009 10:29am
Quote (xxxRedxxx @ Mon, 31 Aug 2009, 15:27)
BL'a na drugiej fazie czy po big bangu rzucacie?


BL powinno być na samym początku walki. Z tego co wiem, można wyciągnąc największy damage output.
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Aug 31 2009 11:07am
Quote (xxxRedxxx @ Mon, 31 Aug 2009, 16:27)
BL'a na drugiej fazie czy po big bangu rzucacie?


bl sie najlepiej dać na początku bo nie trzeba się zbytnio ruszać ani nic i największy profit wtedy jest z niego

traba migruj m8
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 31 2009 11:13am
Quote (sleeperek @ Mon, 31 Aug 2009, 18:07)
bl sie najlepiej dać na początku bo nie trzeba się zbytnio ruszać ani nic i największy profit wtedy jest z niego

traba migruj m8
tromba human priest i kazzak
cho do nas spiochku :wub:
Go Back To Polska Topic List
Prev190919293941680Next
Closed New Topic New Poll