d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1902903904905906966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Oct 19 2016 11:37am
Quote (Letter_kenny @ 19 Oct 2016 19:31)
Albo wyslesz owinietego w posciel z konata, to bedzie za phreeeeee


Dobrze kombinujesz.
Member
Posts: 5,971
Joined: Aug 20 2013
Gold: 655.22
Oct 19 2016 11:41am
Quote (Majonez @ 19 Oct 2016 18:37)
Dobrze kombinujesz.

Nie jestem z pierwszej lapanki mati......
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 19 2016 11:54am
Quote (Majonez @ 19 Oct 2016 19:26)
Jak zaplacisz odpowiednia kwote :rolleyes:
Ze niby co :angry:

Member
Posts: 45,823
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 19 2016 03:55pm
Quote (Majonez @ Oct 19 2016 07:37pm)
Dobrze kombinujesz.


A sprzet wraca z wgranym chinskobajkowym softem :mellow:
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 20 2016 01:07am
Quote (Pozdrawiam @ 19 Oct 2016 23:55)
A sprzet wraca z wgranym chinskobajkowym softem :mellow:


i zdjeciami siurka
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 25 2016 03:22pm
widzieli xiaomi mi mix? zajebisty, w koncu cos nowego. osobiscie bym go nie kupil bo brak ramek ma swoje wady, i na chuj mi 6.44" ekran w smartfonie, ale podziwiam za powiew swiezosci w tym nudnym od 3 lat rynku.
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Oct 25 2016 03:38pm
Quote (Elfisher @ 25 Oct 2016 23:22)
widzieli xiaomi mi mix? zajebisty, w koncu cos nowego. osobiscie bym go nie kupil bo brak ramek ma swoje wady, i na chuj mi 6.44" ekran w smartfonie, ale podziwiam za powiew swiezosci w tym nudnym od 3 lat rynku.

NO KURWA. OP JAK CHUJ, TYLKO WSTEPNIE PLANOWANY JEST NA RYNEK CHINSKI.
MI NOTE 2 TEZ NA PROPSIE B)
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Nov 11 2016 07:14am
Utopiłem wczoraj swojego szajsunga s5, Mate 9 czy s7? Pixel też mi się podoba ale od ręki nie kupię. :/
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 11 2016 07:32am
Quote (zuz9 @ 11 Nov 2016 14:14)
Utopiłem wczoraj swojego szajsunga s5, Mate 9 czy s7? Pixel też mi się podoba ale od ręki nie kupię. :/


Imo s7, ale mate 9 kusi :D

e; w sumie wlasnie spojrzalem jakas recenzje najnowsza tego Mate 9 i sie zachwycaja. Moze jednak warto?

http://www.tomsguide.com/us/huawei-mate-9,review-4027.html
https://recombu.com/mobile/article/huawei-mate-9-review
https://www.reddit.com/r/Android/comments/5c2t8d/found_a_flickr_album_of_photos_taken_with_the/?st=ivdu27wm&sh=26cb9e6f
http://www.ubergizmo.com/reviews/huawei-mate-9-review/

This post was edited by zYwi3c on Nov 11 2016 07:43am
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Nov 11 2016 07:54am
Kusi i to cholernie. :D ten porsche design wygląda zajebiście, tylko ten napis szpeci i cena.
Go Back To Polska Topic List
Prev1902903904905906966Next
Add Reply New Topic New Poll