d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1901902903904905930Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 7,954
Joined: Dec 10 2006
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jan 3 2010 07:17am
amerykansky czy czeski budweiser, m8? :wub:
Member
Posts: 10,255
Joined: Nov 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 100%
Jan 3 2010 07:21am
Jaki mam mieć numer konta bankowego, jeśli powinien mieć on 26 cyfr, a ja na karcie mam 20? (właściwie to 16, a 4 mniejszą czczionką)
Może mnie ktoś wprowadzić w temat? ;x
e: wbk, konto <30

Quote (MCHAL @ 3 Jan 2010 14:22)
Karcie bankomatowej?


tak

This post was edited by FaunBox on Jan 3 2010 07:22am
Member
Posts: 22,408
Joined: Apr 15 2008
Gold: 26.00
Jan 3 2010 07:22am
Quote (FaunBox @ Jan 3 2010 03:21pm)
Jaki mam mieć numer konta bankowego, jeśli powinien mieć on 26 cyfr, a ja na karcie mam 20? (właściwie to 16, a 4 mniejszą czczionką)
Może mnie ktoś wprowadzić w temat? ;x


Karcie bankomatowej?
Member
Posts: 13,875
Joined: Mar 18 2006
Gold: 2,829.78
Jan 3 2010 09:28am
Quote (FaunBox @ 3 Jan 2010 15:21)
Jaki mam mieć numer konta bankowego, jeśli powinien mieć on 26 cyfr, a ja na karcie mam 20? (właściwie to 16, a 4 mniejszą czczionką)
Może mnie ktoś wprowadzić w temat? ;x
e: wbk, konto <30

tak


Numer konta a numer karty to są zupełnie inne rzeczy. Numer konta powinieneś mieć podany w papierach jakie ci przyszły jak zakładałeś rachunek.
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 4 2010 05:50am
Wiecie co mi się dzisiaj śniło :/ ?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jan 4 2010 06:47am
Quote (Hate_Me @ Jan 4 2010 12:50pm)
Wiecie co mi się dzisiaj śniło :/ ?


mi ze rowerem smigałem po sniegu :D i chuyba tak zaraz zrobie :D
Banned
Posts: 5,208
Joined: Aug 6 2009
Gold: 307.00
Warn: 50%
Jan 4 2010 08:08am
Wlasnie wzialem 3 tabletki, zgadnijcie jakie :o
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jan 4 2010 10:06am
Quote (Puczman @ 4 Jan 2010 16:08)
Wlasnie wzialem 3 tabletki, zgadnijcie jakie :o


Jakbyś powiedział, że opakowania, to obstawiłbym Acodin, ale trzy tabletki... hmmm, dropsy ;( ?

fake e/ ogolnei fajny zbieg okolicznosci, tez wlasnie zapierdolilem 3 tabletki, jakies z melisą, na uspokojenie
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jan 4 2010 10:06am
Quote (Puczman @ Jan 4 2010 04:08pm)
Wlasnie wzialem 3 tabletki, zgadnijcie jakie :o


apap
Member
Posts: 28,083
Joined: Sep 21 2006
Gold: 25,400.00
Jan 4 2010 11:45am
jak sie robilo upg amrorka?
Go Back To Polska Topic List
Prev1901902903904905930Next
Closed New Topic New Poll