Quote (Elfisher @ 9 Sep 2016 00:00)
Zacząłem się tym bawić i nie mogę zrobić tego wipe'a. Telefon nie włącza tego menu, próbowałem 3 sposobami i żaden nie zadziałał. Biorę się za ogarnianie tego flashtoola
e: nic się nie zgadza już od samego poczatku, w ogóle nie mam takich opcji w telefonie, nie mogę znaleźć nic takiego
Code
Menu –> Ustawienia –> –> Dla programistów –> zaznaczyć Debugowanie USB
Dodatkowo należy umożliwić instalowanie aplikacji pochodzących z nieznanego źródła:
Menu –> Ustawienia –> Aplikacje -> zaznaczyć Nieznane źródła
Ok, instalowanie aplikacji z nieznanego źródła było w zabezpieczeniach, ale tego drugiego nie ma
dobra, znalazłem XD trzeba było robić magiczne voodoo i 7 razy klikać w numer kompilacji XD
This post was edited by JohnyCage on Oct 10 2016 04:28pm