d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1900901902903904966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 10 2016 04:09pm
Quote (Elfisher @ 9 Sep 2016 00:00)
ale tam masz wszystkie linki.
tu jest poradnik uzywania flashtoola ktorym wgrywa sie romy:
http://forum.android.com.pl/topic/107952-instalowanie-oprogramowania-za-pomoc%C4%85-programu-flashtool/?page=1

teraz wystarczy tylko pobrac tego samego androida, ktorego miales wczesniej. nie popierdol wersji, jak wgrasz branding innego operatora albo czysty to tracisz gwarancje.

/e
a zanim zaczniesz sie z tym bawic, przywroc sobie ustawienia fabryczne albo zrob wipe przez download mode. jesli problem nie ustapi, baw sie z flashtoolem.


Zacząłem się tym bawić i nie mogę zrobić tego wipe'a. Telefon nie włącza tego menu, próbowałem 3 sposobami i żaden nie zadziałał. Biorę się za ogarnianie tego flashtoola


e: nic się nie zgadza już od samego poczatku, w ogóle nie mam takich opcji w telefonie, nie mogę znaleźć nic takiego
Code
Menu –> Ustawienia –> –> Dla programistów –> zaznaczyć Debugowanie USB

Dodatkowo należy umożliwić instalowanie aplikacji pochodzących z nieznanego źródła:
Menu –> Ustawienia –> Aplikacje -> zaznaczyć Nieznane źródła


Ok, instalowanie aplikacji z nieznanego źródła było w zabezpieczeniach, ale tego drugiego nie ma

dobra, znalazłem XD trzeba było robić magiczne voodoo i 7 razy klikać w numer kompilacji XD

This post was edited by JohnyCage on Oct 10 2016 04:28pm
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 10 2016 04:48pm
Wszystkie linki do softu wygasły, czy ktoś może mi coś podrzucić?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 11 2016 03:17am
Quote (JohnyCage @ 11 Oct 2016 00:48)
Wszystkie linki do softu wygasły, czy ktoś może mi coś podrzucić?


pisz do autora tematu
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 11 2016 04:09am
Quote (Elfisher @ 11 Oct 2016 11:17)
pisz do autora tematu


Znalazłem już na anglojęzycznych stronach, na dysku google - wersja 4.1.2, starszej nie idzie znaleźć, może ta jest najstarsza dla tego modelu
http://xperiafirmware.com/8-firmware/37-sony-xperia-sp-c5303

tylko, że teraz nie wiem gdzie to wrzucić, bo nie mam folderu flashtool/firmwares, stworzyć go samemu czy co?


I jeszcze jeden problem, instaluje falshtoola (starsza wersja, jak kazali), instaluje stery, a po włączeniu:
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 11 2016 07:31am
PIERDOLE, nie mam siły, bo tylko zjebie coś w tym telefonie. Wyskakują jakieś errory po wybraniu softu, przy preparowaniu danych. Już się coś jebie, jeszcze zanim tel. podłączę. Ktoś zna jakiś zaufany serwis w Wawce?
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Oct 11 2016 07:38am
Majones.
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
Oct 11 2016 07:58am
A na adroid forum patrzyles?
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Oct 11 2016 09:00am
Quote (JohnyCage @ Oct 11 2016 03:31pm)
PIERDOLE, nie mam siły, bo tylko zjebie coś w tym telefonie. Wyskakują jakieś errory po wybraniu softu, przy preparowaniu danych. Już się coś jebie, jeszcze zanim tel. podłączę. Ktoś zna jakiś zaufany serwis w Wawce?


Typowy Janusz :D
`E no kurwa sam zrobie`
....
`Ma ktos kontakt do serwisu?`
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Oct 11 2016 09:17am
Quote (Pozdrawiam @ 11 Oct 2016 17:00)
Typowy Janusz :D
`E no kurwa sam zrobie`
....
`Ma ktos kontakt do serwisu?`


Janek, jeśli już.
A co w tym jest Januszowego, żeby próbować samemu naprawić? Gardzę pizdami, którzy z byle kranem lecą do specjalisty. Sam staram się robić większość rzeczy, ale android mnie przerasta, nigdy nie miałem z tym styczności. Spróbowałem, wyskakują jakieś błędy, to nie podłączam telefonu, bo mogę spierdolić. Nie znam się, a nie jest to wkręcanie żarówki, to idę do specjalisty, bo szkoda mi czasu.
Co jest w tym Januszowego, wyjaśnisz mi?

This post was edited by JohnyCage on Oct 11 2016 09:17am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Oct 11 2016 11:56am
przesledz jeszcze raz tutorial, cos musiales zjebac skoro nie dziala. nawet 10-latki rootuja szajsungi bez problemu

/e
co do folderu - tak, utworz sobie sam jesli nie ma.

This post was edited by Elfisher on Oct 11 2016 11:56am
Go Back To Polska Topic List
Prev1900901902903904966Next
Add Reply New Topic New Poll