d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1899900901902903930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,356
Joined: Dec 6 2006
Gold: 6,800.62
Jan 2 2010 08:26am
Quote (vqp @ Jan 2 2010 04:11pm)
czemu Gary juz nie jest Adminem?


zrezygnowal?




Moze mi ktos przyblizyc (około):
Jak długo trwa kurs prawa jazdy?
I od czego to zalezy?
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jan 2 2010 08:43am
Quote (Wrona @ Jan 2 2010 04:26pm)
zrezygnowal?




Moze mi ktos przyblizyc (około):
Jak długo trwa kurs prawa jazdy?
I od czego to zalezy?


kurs czy egzamin?

kurs to 30 godzin musisz wyjeździć
Member
Posts: 26,356
Joined: Dec 6 2006
Gold: 6,800.62
Jan 2 2010 08:56am
Quote (Furious92 @ Jan 2 2010 04:43pm)
kurs czy egzamin?

kurs to 30 godzin musisz wyjeździć


#3Jaka jest roznica?
Jak to w ogole dziala



/ MAM

W USTAWIENIACH STRONY :P

/#2
Quote (Leothyr @ Jan 2 2010 04:59pm)
Masz w opcjach drukowania jak ma być wydrukowane. Eq zrób print screena i w jpeg pierdolnij :D


dziekuje leoś

This post was edited by Wrona on Jan 2 2010 09:00am
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 2 2010 08:59am
Quote (Wrona @ Jan 2 2010 03:56pm)
Jaka jest roznica?
Jak to w ogole dziala



Drugie debilne pytanie na dzisiaj:
JAK ZROBIC W WORDZIE TAK, ZEBY KARTKE OBROCIC O KAT 90 STOPNI ?
CHCIALBYM COS WYDRUKOWAC WSZERZ


Masz w opcjach drukowania jak ma być wydrukowane. Eq zrób print screena i w jpeg pierdolnij :D
Member
Posts: 2,610
Joined: Dec 15 2009
Gold: 3,383.16
Jan 2 2010 09:42am
jak calkiem wylaczyc dzwieki w diablo?
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Jan 2 2010 10:00am
Quote (Gwynzor @ 2 Jan 2010 16:42)
jak calkiem wylaczyc dzwieki w diablo?


ctrl+m i reszte w opcjach w grze.
Member
Posts: 25,421
Joined: Jul 7 2007
Gold: 3,750.00
Jan 2 2010 11:17am
Jakie są progi dla hammera? Bo biegam trochę na mf i nie wiem czy Hoto (40) + Arrach (20) i Magefisty (20) wystarczają, co bym zmienił 2 ringi na nagele.

edit. fcr ofc

This post was edited by Zaop on Jan 2 2010 11:20am
Member
Posts: 13,875
Joined: Mar 18 2006
Gold: 2,829.78
Jan 2 2010 11:23am
Quote (Zaop @ 2 Jan 2010 19:17)
Jakie są progi dla hammera? Bo biegam trochę na mf i nie wiem czy Hoto (40) + Arrach (20) i Magefisty (20) wystarczają, co bym zmienił 2 ringi na nagele.

edit. fcr ofc


75 i 125 o ile dobrze pamiętam.
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Jan 2 2010 11:23am
Quote (Samoth @ 2 Jan 2010 18:23)
75 i 125 o ile dobrze pamiętam.


Dobrze pamiętasz.
Member
Posts: 100,918
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Jan 2 2010 12:45pm
ktoś wile czy są brązowo-szare zajączki ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1899900901902903930Next
Closed New Topic New Poll