d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev18990919293144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 13 2014 08:38am
Quote (kefir @ Jun 13 2014 12:08pm)
Knp nie jest partia prorosyjska, ale co do Korwina to mozna juz miec delikatne watpliwosci(chociaz bardziej zastanawia mnie szukanie na sile komunistow w eu, a nie dostrzeganie ich u siebie itp). W kazdym razie nie ma nic zlego w prorosyjskosci dopóki obie strony na tym zyskuja :D Chyba, ze chodzi o sluzalczosc w stylu rzadow PO. Najdrozszy gaz w eu i jednoczesnie chyba 700km ruskich rur na terenie kraju dzieki ktorym wynegocjowalismy takie korzystne stawki.

Obejrzalem kawalek i znowu Korwin troche odlecial. Rosja prowadzi antypolska polityke. Moze nie jakas agresywna ale jednak. Swietowanie wypedzenia Polakow od setek lat, nagonka  i przyprawianie nam imperialnych zapedow w rzadowych mediach( :D), utrzymywanie stanowiska jakoby armia czerwona wyzwalala europe w tym Polske, twarde sprzeciwianie sie osuwaniu radzieckich pomnikow. Pewnie do tego trzeba dodac wiele innych spraw o ktorych nic nie wiemy, agentura wplywu itp.


nie da sie ukryc
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Jun 13 2014 09:02am
Moim zdaniem Janusz Korwin Mikke nie jest prorosyjski, tylko nazywa sprawy po imieniu. Putin to bardzo mądry przywódca i nie można mówić inaczej dlatego, że Go nie "lubimy". Co do antypolskości Ruskich to powiem, że nasi wspaniali sojusznicy Litwini są dużo bardziej wrogo nastawieni do nas.
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jun 17 2014 06:53am
Quote (KongresNowejPrawicy @ Jun 16 2014 04:18pm)


guwno

Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jun 18 2014 01:51pm
Chyba nie było innego wyboru:
http://lionelbaland.hautetfort.com/archive/2014/06/18/janusz-korwin-mikke-participe-a-une-reunion-avec-marine-le-pen-geert-wilder.html

Sam nie jestem do końca zadowolony ale KNP było między młotem, a kowadłem lub między młotem, a sierpem jak kto woli (tylko takim sierpem pseudo-patriotycznym).

This post was edited by KongresNowejPrawicy on Jun 18 2014 01:51pm
Member
Posts: 27,317
Joined: Apr 4 2006
Gold: 2,986.38
Jun 18 2014 02:14pm
Quote (KongresNowejPrawicy @ 18 Jun 2014 21:51)
Chyba nie było innego wyboru:
http://lionelbaland.hautetfort.com/archive/2014/06/18/janusz-korwin-mikke-participe-a-une-reunion-avec-marine-le-pen-geert-wilder.html

Sam nie jestem do końca zadowolony ale KNP było między młotem, a kowadłem lub między młotem, a sierpem jak kto woli (tylko takim sierpem pseudo-patriotycznym).


Przetlumacz na jakis ludzki jezyk
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jun 18 2014 03:01pm
Quote (Damundo @ Jun 18 2014 10:14pm)
Przetlumacz na jakis ludzki jezyk


Nikt nie ukrywa tego, że Front Narodowy to narodowi-socjaliści podobnie jak FPÖ.
Member
Posts: 50
Joined: Aug 5 2012
Gold: 0.00
Jun 18 2014 03:11pm
HEHEH tylko SZUKAJĄ MŁODYCH UMYŚŁOW ZEBY ICH ZATRUĆ GŁUPOTAMI CHOREGO PSYCHICZNIE
PO KRUWA
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Jun 18 2014 03:37pm
Już widzę te wytyki stokrotki i innych o brataniu się z narodowymi socjalistami. :(
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jun 19 2014 05:30am
http://nacjonalizm.wordpress. com/2014/02/25/postulaty-frontu-narodowego-zbiezne-ze-skrajna-lewica/

Korwin atakuje RN od socjalistow, a z kim bedzie wspolpracowal?:D

This post was edited by kefir on Jun 19 2014 05:42am
Go Back To Polska Topic List
Prev18990919293144Next
Add Reply New Topic New Poll