d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev18990919293120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Mar 18 2015 03:16am
Quote (blejdowy @ 18 Mar 2015 09:55)
nie no, dostalem bohatera calego.



chodzi o to ze valla jest bardzo tania, jakby jakiegos męcika za 10k rzucili to byloby bardziej spoko
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 18 2015 03:17am
Quote (Lander @ Mar 18 2015 10:16am)
chodzi o to ze valla jest bardzo tania, jakby jakiegos męcika za 10k rzucili to byloby bardziej spoko


Mecik = autolose
Dzisiaj gralem 2x z jakims jebanym polakiem, ktory nie robil nic poza feedowaniem zarowno soba, jak i jajem

This post was edited by arnoldhytler on Mar 18 2015 03:18am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 18 2015 03:24am
Quote (Lander @ Mar 18 2015 10:16am)
chodzi o to ze valla jest bardzo tania, jakby jakiegos męcika za 10k rzucili to byloby bardziej spoko


a, rozumiem.
Quote (arnoldhytler @ Mar 18 2015 10:17am)
Mecik = autolose
Dzisiaj gralem 2x z jakims jebanym polakiem, ktory nie robil nic poza feedowaniem zarowno soba, jak i jajem


coz, zaoram troche polagów i bedize ky.

z dizewczyna wjedziemy tam i bedzie fajnie, niej est zbyt dobra, ale ogarnia dote na takim srednim poziomie, wiec hotsa zaora.
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 18 2015 03:27am
Quote (blejdowy @ Mar 18 2015 10:24am)
a, rozumiem.


coz, zaoram troche polagów i bedize ky.

z dizewczyna wjedziemy tam i bedzie fajnie, niej est zbyt dobra, ale ogarnia dote na takim srednim poziomie, wiec hotsa zaora.


:D zebys sie kurwa nie zdziwil
Za uszy trzeba ciagnac + duzo wiecej wspolpracowac, a w doto wystarczy ze panna wjedzie na cmke, wyskilluje aure i mozna grac xD


Jak zaczalem tydzien temu grac w hotsa, to sieknalem 50 gier z rzedu valla i moge smialo polecic. Tier 1 carry

This post was edited by arnoldhytler on Mar 18 2015 03:29am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 18 2015 03:29am
Quote (arnoldhytler @ Mar 18 2015 10:27am)
:D zebys sie kurwa nie zdziwil
Za uszy trzeba ciagnac + duzo wiecej wspolpracowac, a w doto wystarczy ze panna wjedzie na cmke, wyskilluje aure i mozna grac xD


naa, spoko, wybiore jej jakiegos supporta i bedizemy sie razem uczyc, z tego co gralem tutorial nie wyglada zbyt skomplikowanie, troche poczytam o skillach, popatrze i gotowe.

z tego co wiem tam nieda sie byc underlvled jako jeden bohater, wiec nie bedize w tyle zostawala.
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 18 2015 03:34am
Quote (blejdowy @ Mar 18 2015 10:29am)
naa, spoko, wybiore jej jakiegos supporta i bedizemy sie razem uczyc, z tego co gralem tutorial nie wyglada zbyt skomplikowanie, troche poczytam o skillach, popatrze i gotowe.

z tego co wiem tam nieda sie byc underlvled jako jeden bohater, wiec nie bedize w tyle zostawala.


Ale jako team mozna miec -4 lvle :x
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 18 2015 03:42am
Quote (arnoldhytler @ Mar 18 2015 10:34am)
Ale jako team mozna miec -4 lvle :x


no coz, to zalezy cyz grasz z retardami (przewaznie) czy tez nie, zobacze jak bedzie wygladal gra keidy tylko 2 z 5 bedzie ogarniala temat.
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 18 2015 03:57am
Quote (arnoldhytler @ Mar 18 2015 10:17am)
Mecik = autolose
Dzisiaj gralem 2x z jakims jebanym polakiem, ktory nie robil nic poza feedowaniem zarowno soba, jak i jajem


wlasnie kurwa bede musial wbic 5 lvl murkim, mam jedynie nadzieje, ze w enemy team tez bedzie w kazdej grze to nie bedzie najbardziej useless w grze xdd
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Mar 18 2015 04:05am
męcik dobry kot z abaturem jak sie kurwa umie
jak sie nie umie to i pudge = autolose
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Mar 18 2015 07:54am
Quote (arnoldhytler @ Mar 18 2015 09:34pm)
Ale jako team mozna miec -4 lvle :x


ostatnio jak gralem zeratulem to nasz team mial 4lvl przewagi tylko dltego ze forty niszczylem i zostalem nazwany jako siege monster :D
Go Back To Polska Topic List
Prev18990919293120Next
Add Reply New Topic New Poll