Quote (Lander @ Mar 18 2015 10:16am)
chodzi o to ze valla jest bardzo tania, jakby jakiegos męcika za 10k rzucili to byloby bardziej spoko
a, rozumiem.
Quote (arnoldhytler @ Mar 18 2015 10:17am)
Mecik = autolose
Dzisiaj gralem 2x z jakims jebanym polakiem, ktory nie robil nic poza feedowaniem zarowno soba, jak i jajem
coz, zaoram troche polagów i bedize ky.
z dizewczyna wjedziemy tam i bedzie fajnie, niej est zbyt dobra, ale ogarnia dote na takim srednim poziomie, wiec hotsa zaora.