d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev18990919293469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 11 2013 02:05pm
na ja na chwile obecna mam pon/wt wolne sr tempowka, czw wolne, pt szybkosc, nd kilometry.
Dlugosc w nd zwiekszam o 1 km. Tak wiec w nd wypadnie mi 15 ;)
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 11 2013 02:12pm
Dzisiejsze wybieganie w zakresie 2, plus do tego podbieg ~800m.
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 11 2013 02:15pm
Quote (b0b3k @ Apr 11 2013 10:12pm)
Dzisiejsze wybieganie w zakresie 2, plus do tego podbieg ~800m.

174 tętno to już raczej 3 zakres.

Quote
Walka z samym soba, z glowa to jest trening, a nie nogi, czy pluca, czy serce ;)

W tym zdaniem się nie zgodzę. W swoim debiucie w maratonie warszawskim pobiegłem za szybko pierwsze 20km i na 30km spotkałem się z tzw. ścianą i nie życzę nikomu tego uczucia.
Oddechowo i krążeniowo czułem się świetnie, mózg wysyła impuls do nóg "trzeba biec", a tutaj dupa zbita, nogi nawet do truchtu nie chcą przejść. W ten sposób 12km zrobiłem marszem.

Ze ścianą każdy może się spotkać na maratonie, nawet Kenijczyk (np. we Wrocławiu 2011)
http://www.youtube.com/watch?v=7sbWFJV3NcQ

This post was edited by arachno_m on Apr 11 2013 02:19pm
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 11 2013 02:20pm
bobek no, 10 min lepiej niz ja ;P
Jutro nadchodzi moj 110 hr <3 Przetestuje i dam znac jak sie ma ;)
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 11 2013 02:21pm
Orientujecie sie panowie jak jest z ta wersja pro z endomondo ? Oplaca sie wykupywac przy garminie, czy nie..?


Trasa maratonu za 10 dni, oj jest moc ;) Swoich sil sprobuje moze we wrzesniu.. ;)

http://www.endomondo.com/event/ixbYJQkqSKA

This post was edited by anywayACID on Apr 11 2013 02:22pm
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Apr 11 2013 02:23pm
Ano 3 zakres, chociaż nie czuję się żebym biegał w 3 zakresie nie wiem skąd taki wysoki puls.

anywayACID: tez 14 zrobiles?:D
Member
Posts: 1,801
Joined: Nov 30 2008
Gold: 1.96
Apr 11 2013 02:23pm
Dziś interwał 2/4, od poniedziałku 3/3. Cieszy, że nie zrezygnowałem :D
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 11 2013 02:24pm
Skorzystaj z garmin connecta, olejesz endomondo.
Member
Posts: 2,579
Joined: Oct 17 2008
Gold: 680.00
Apr 11 2013 02:24pm
Quote (b0b3k @ 11 Apr 2013 21:23)
Ano 3 zakres, chociaż nie czuję się żebym biegał w 3 zakresie nie wiem skąd taki wysoki puls.

anywayACID: tez 14 zrobiles?:D


w zeszla nd, wrzucalem screena ;)
Member
Posts: 1,551
Joined: Mar 28 2005
Gold: 505.75
Apr 11 2013 02:28pm
Quote (b0b3k @ Apr 11 2013 10:23pm)
Ano 3 zakres, chociaż nie czuję się żebym biegał w 3 zakresie nie wiem skąd taki wysoki puls.

Pewnie ten podbieg podniósł średnią.
Go Back To Polska Topic List
Prev18990919293469Next
Add Reply New Topic New Poll