Quote (b0b3k @ Apr 11 2013 10:12pm)
Dzisiejsze wybieganie w zakresie 2, plus do tego podbieg ~800m.
174 tętno to już raczej 3 zakres.
Quote
Walka z samym soba, z glowa to jest trening, a nie nogi, czy pluca, czy serce

W tym zdaniem się nie zgodzę. W swoim debiucie w maratonie warszawskim pobiegłem za szybko pierwsze 20km i na 30km spotkałem się z tzw. ścianą i nie życzę nikomu tego uczucia.
Oddechowo i krążeniowo czułem się świetnie, mózg wysyła impuls do nóg "trzeba biec", a tutaj dupa zbita, nogi nawet do truchtu nie chcą przejść. W ten sposób 12km zrobiłem marszem.
Ze ścianą każdy może się spotkać na maratonie, nawet Kenijczyk (np. we Wrocławiu 2011)
http://www.youtube.com/watch?v=7sbWFJV3NcQThis post was edited by arachno_m on Apr 11 2013 02:19pm