Quote (toyo @ 29 Nov 2011 17:56)
http://www.conrad.de/medias/global/ce/2000_2999/2300/2350/2350/235072_LB_00_FB.EPS_250.jpg
Faktycznie to przegapiłem, zobaczyłem rękę i jakoś to olałem. Pewnie rozkręcą ten motyw z czasem.
Dexter coraz bardziej mi się podoba.
The Walking Dead też troche się uratowało w ostatnim odcinku, bo do S02E06 był strasznie nudny.
Duzo na rozkrecanie nie maja

jeszcze 3/4 odcinki do konca :>
e; Fajnie by bylo, gdyby jeden z watkow, zostawili na nastepny sezon
This post was edited by zYwi3c on Nov 29 2011 10:02am