d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev189909192931961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 29 2011 09:02am
Quote (imnoise @ 29 Nov 2011 16:59)
ZNOWU SPOILER

ciekawa jest w dexie jeszcze postac tego nerda-programisty. w koncu on ma reke ajs trak killera.


Z nim to w ogole jazda :] Duzo watkow w tym sezonie, fajnie.

Wlasnie obejrzalem najnowszy odcinek Terra Novy ... jak na najdrozszy serial, to maja slabe te animacje ;/ Jeszcze na poczatku bylo ok, ale z czasem jest coraz gorzej :<
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Nov 29 2011 09:08am
Quote (zYwi3c @ 29 Nov 2011 15:02)
Z nim to w ogole jazda :] Duzo watkow w tym sezonie, fajnie.

Wlasnie obejrzalem najnowszy odcinek Terra Novy ... jak na najdrozszy serial, to maja slabe te animacje ;/ Jeszcze na poczatku bylo ok, ale z czasem jest coraz gorzej :<


ostatnio chciałem sobie ściągnąć kilka odcinków, zobaczyć czy serial da radę
ostatnio coś za dużo negatywów w jego kierunku, chyba dam sobie spokój...
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 29 2011 09:22am
Quote (SleepNowInThe Fire @ 29 Nov 2011 17:08)
ostatnio chciałem sobie ściągnąć kilka odcinków, zobaczyć czy serial da radę
ostatnio coś za dużo negatywów w jego kierunku, chyba dam sobie spokój...


Ja ogladam tylko dlatego, bo zaczalem i chce zobaczyc jak sie skonczy jeden watek... jak go zakoncza przed koncem sezonu, to nie ogladam dalej ... Zrobil sie za bardzo familijny i sztywny ;/ moze z 1/2 aktorow daje rade, reszta to patalachy
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 29 2011 09:52am
Quote (zYwi3c @ 29 Nov 2011 16:22)
Ja ogladam tylko dlatego, bo zaczalem i chce zobaczyc jak sie skonczy jeden watek... jak go zakoncza przed koncem sezonu, to nie ogladam dalej ... Zrobil sie za bardzo familijny i sztywny ;/ moze z 1/2 aktorow daje rade, reszta to patalachy


ale mi umiliłeś wieczór, właśnie miałem odpalać pierwszy odcinek :cry:
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Nov 29 2011 09:56am
Quote (imnoise @ 29 Nov 2011 16:59)
ZNOWU SPOILER

ciekawa jest w dexie jeszcze postac tego nerda-programisty. w koncu on ma reke ajs trak killera.



Faktycznie to przegapiłem, zobaczyłem rękę i jakoś to olałem. Pewnie rozkręcą ten motyw z czasem.
Dexter coraz bardziej mi się podoba.
The Walking Dead też troche się uratowało w ostatnim odcinku, bo do S02E06 był strasznie nudny.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 29 2011 10:01am
Quote (toyo @ 29 Nov 2011 17:56)
http://www.conrad.de/medias/global/ce/2000_2999/2300/2350/2350/235072_LB_00_FB.EPS_250.jpg
Faktycznie to przegapiłem, zobaczyłem rękę i jakoś to olałem. Pewnie rozkręcą ten motyw z czasem.
Dexter coraz bardziej mi się podoba.
The Walking Dead też troche się uratowało w ostatnim odcinku, bo do S02E06 był strasznie nudny.


Duzo na rozkrecanie nie maja :D jeszcze 3/4 odcinki do konca :>
e; Fajnie by bylo, gdyby jeden z watkow, zostawili na nastepny sezon

This post was edited by zYwi3c on Nov 29 2011 10:02am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 29 2011 01:54pm
Firma Microsoft rozpoczęła poszukiwanie doświadczonego człowieka, który będzie dyrektorem działu firmy, zajmującej się tworzeniem oryginalnych seriali.
Nie jest to pierwsza przygoda Microsoftu z serialami. Kilka lat temu poprzez należącą do nich usługę Zune tworzyli internetową komedię pt. "Cinemash".
Microsoft od jakiegoś czasu analizuje rynek seriali, który ma pomóc w promocji konsoli Xbox i ich oryginalnych gier. Czyżby jednym z pierwszych projektów miałby być serial oparty na grze "Halo"?
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 29 2011 04:38pm
horror story jest rly dobry. dawno tak zagadkowego serialu nie bylo.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 29 2011 04:38pm
Quote (imnoise @ 30 Nov 2011 00:38)
horror story jest rly dobry. dawno tak zagadkowego serialu nie bylo.


Lost pierwsze 2 sezony !

I Fringe wszystkie sezony

ez ?

This post was edited by zYwi3c on Nov 29 2011 04:39pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 29 2011 04:40pm
Quote (zYwi3c @ 30 Nov 2011 00:38)
Lost pierwsze 2 sezony !

I Fringe wszystkie sezony

ez ?



mialem wlasnie na mysli losta, jako przyklad. fringe mi sie i tak nie podoba.

ogladasz tez american h.s.?
Go Back To Polska Topic List
Prev189909192931961Next
Add Reply New Topic New Poll