d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev18990919293206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2011 03:10pm
Quote (luksus @ 25 May 2011 22:46)
W jakim ladderze? Sprawdzalem wczoraj i w zadnym nie byl. chyba ze jakis custom typu all random all mid


Wpisz sobie chu8 na lolbase.
US.

Quote (lszcz @ 25 May 2011 22:57)
to ten chox czy jakos tak gra w hona?


Tak.

This post was edited by Saygon on May 25 2011 03:11pm
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 26 2011 02:09pm
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 26 2011 03:00pm


This post was edited by Peu on May 26 2011 03:01pm
Member
Posts: 3,302
Joined: Aug 19 2009
Gold: 4,904.00
May 26 2011 03:04pm
Quote (Peu @ May 26 2011 11:00pm)
http://www.youtube.com/watch?v=QGmAXlm-bng


ja pierdole

Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 26 2011 03:35pm


/e KUIRWA PEU ;DDDDD 1:12 SCOUT I HAMMER TIME MNIE ROZJEBALY NA KAWALECZKI :DDD

This post was edited by lszcz on May 26 2011 03:36pm
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 27 2011 05:02am
Nie zaliczyło mi wczorajszego wina thunderbringerem :mellow:
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 27 2011 05:13am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 30 2011 05:18pm
Najnowszy hero nie bedzie uzywal many. Chyba powoli czas sie wycofac z tej gry.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 30 2011 05:19pm
Quote (Saygon @ 31 May 2011 01:18)
Najnowszy hero nie bedzie uzywal many. Chyba powoli czas sie wycofac z tej gry.


Flint aktualnie ma około 2,5% jeśli chodzi o to jak często go pickują. Postać bez many będzie miała pewnie z 5 :(
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 30 2011 05:20pm
Quote (Peu @ 31 May 2011 01:19)
Flint aktualnie ma około 2,5% jeśli chodzi o to jak często go pickują. Postać bez many będzie miała pewnie z 5 :(


Hon z kazdym patchem zmienia sie coraz bardziej w lola. Czekam na ta jebana dote.
Go Back To Polska Topic List
Prev18990919293206Next
Add Reply New Topic New Poll