Quote (Pito @ Nov 13 2010 12:15am)
Nie dość, że nie umiesz pisać po polsku to jeszcze nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Nie wiem , czego się czepiasz o_0
Ale nie będę rozmawiał z nowym
Group: Members
Posts: 459 [Online PM]
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Trader: Not Rated
Poza tym jesteś moim szefem, żeby mi zwracać uwagę ?? Proponuję wrzucić na luz
This post was edited by Carwer on Nov 12 2010 06:19pm