d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev189909192932653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Aug 13 2010 04:04pm
co sobie dzisiaj obejrzec?
zaczac ogladac True Blood 1. raz czy ogladnac wszystkie sezony Californication juz chyba 3. raz? ; D
Member
Posts: 4,708
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2,990.00
Aug 13 2010 04:07pm
Quote (roft @ Aug 13 2010 10:04pm)
co sobie dzisiaj obejrzec?
zaczac ogladac True Blood 1. raz czy ogladnac wszystkie sezony Californication juz chyba 3. raz? ; D


podziemny krąg może.
zna ktoś jakieś filmy podobne do tego wyżej, albo jakieś inne ciekawe
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 13 2010 04:07pm
Quote (Thegri @ Aug 13 2010 10:04pm)
Akurat to rock?  :)


Może nie rock, ale...
Quote (zuoozuoo @ Aug 13 2010 10:03pm)
coma :angry:

cool kids of death, muchy, riverside, hunter


Quote (Thegri @ Aug 13 2010 10:04pm)
Akurat to rock?  :)


Może nie rock, ale...

Hunter jest już od dawna na moim PC B)
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Aug 13 2010 04:14pm
Quote (MadZombie @ 14 Aug 2010 00:01)
ISO moar dobrych polskich zespołów grających rocka. Na tę chwilę mam Strachy na lachy, HappySad, Akurat.


Aha..
Polecam Kult, T.Love, Dżem, Lady pank, TSA Manaam i Pidżame a nie Strachy
Member
Posts: 1,394
Joined: Aug 13 2010
Gold: 0.89
Aug 13 2010 04:14pm
o dobry temat widze :]

co porabiacie sknerusy ?
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 13 2010 04:15pm
Quote (Rzoolberd @ Aug 13 2010 10:14pm)
Aha..
Polecam Kult, T.Love, Dżem, Lady pank, TSA  Manaam i Pidżame a nie Strachy


Ty lubisz rybki ja lubię samoloty :ANGRY:
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 13 2010 04:16pm
Quote (orbitka92 @ 13 Aug 2010 18:14)
o dobry temat widze :]

co porabiacie sknerusy ?


nic pokaz cycki bo nam sie nudzi a tak bysmy mieli temat
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Aug 13 2010 04:16pm
Quote (MadZombie @ Aug 14 2010 12:07am)
Hunter jest już od dawna na moim PC B)


byłem na paru koncertach <3 :* :wub:
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Aug 13 2010 04:19pm
ide do kumpla na chlanie i palenie
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Aug 13 2010 04:19pm
Quote (roft @ 13 Aug 2010 23:59)
siemasz wieszak :angry:


Siemasz :angry:

Odpisuje teraz, bo wróciłem z dworu :/
Go Back To Polska Topic List
Prev189909192932653Next
Closed New Topic New Poll