Quote (HillOvCypress @ Aug 1 2011 01:34am)
lamparty obczaj, zajebiscie tanie w utrzymaniu i latwe no i agamy, ktore sa w opor ladniejsze imo i wieksze . jak cos mam odchowanego prawdopodobnie samca, odmiana yellow, zdrowy etc sprzedam po taniosci razem z terra.
Ok, obczaje, dzięki.
Quote (myr00n @ Aug 1 2011 09:28am)
Węże. Ja dopiero teraz przekonałem się do karmienia myszami (zawsze miałem barierę bo lubię te stworzenia) i w ciągu paru dni będę posiadaczem małej zbożówki

Ja bym chciał zbożówkę, ale właśnie te myszy :/ Żal mi ich po prostu...
Będę musiał się pozbyć Smithiego za ok. rok i szukam czegoś innego. Zobaczę zaraz to, co polecił HillOvCypress.