d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev18990919293268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 31 2011 04:40pm
Hmmm.... Są jakieś inne zwierzęta terrarystyczne tak samo łatwe w utrzymaniu jak ptaszniki?
Jakieś jaszczurki? gekony?
Member
Posts: 8,813
Joined: Apr 24 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2011 05:01pm
mam takie durne pytanie :blush:
jezeli ptasznik jest powiedzmy L4 to znaczy, ze jest po 4 wylinkach czy 3? jak to z tym jest?;-)
Member
Posts: 30,542
Joined: Oct 9 2009
Gold: 1.00
Jul 31 2011 05:16pm
Quote (syko111 @ Aug 1 2011 01:01am)
mam takie durne pytanie  :blush:
jezeli ptasznik jest powiedzmy L4 to znaczy, ze jest po 4 wylinkach czy 3? jak to z tym jest?;-)


zakladam, ze jest na 4 wylince, czyli po 3
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 31 2011 05:17pm
Quote (Shald @ Aug 1 2011 01:16am)
zakladam, ze jest na 4 wylince, czyli po 3


Dobrze zakładasz.
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 31 2011 05:34pm
Quote (Last_Hope @ Jul 31 2011 10:40pm)
Hmmm.... Są jakieś inne zwierzęta terrarystyczne tak samo łatwe w utrzymaniu jak ptaszniki?
Jakieś jaszczurki? gekony?


lamparty obczaj, zajebiscie tanie w utrzymaniu i latwe no i agamy, ktore sa w opor ladniejsze imo i wieksze . jak cos mam odchowanego prawdopodobnie samca, odmiana yellow, zdrowy etc sprzedam po taniosci razem z terra.
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 31 2011 05:37pm
Quote (kipone @ Jul 4 2011 05:19pm)
na początek możesz sobie anolisa kupić szczególnie zielone ładnie się prezentują są ruchliwe i w ogóle dojebane
nie wiem ale ja poluje w późniejszym czasie na Agamę Brodatą bo podobno jak ma nie za wysoko terrarium potrafi się tak dać oswoić, że sama będzie wychodzić i wchodzić. Do tego są tak przyjazne ludziom, że dają się nauczyć swojego imienia.


Quote (Yugi @ Jul 4 2011 05:21pm)
ną za moim kolegą to spaceruje po mieszkaniu, cały czas za nim łazi :wub:


Quote (K4ktu5 @ Jul 4 2011 05:12pm)
To jaki gad na początek?


NO PISALEM JUZ RZYLION RAZY ZE MOGE ODDAC W DOBRE RECE ZA NISKA OPLATA :angry:
Member
Posts: 8,813
Joined: Apr 24 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2011 06:01pm
Quote (Shald @ Aug 1 2011 12:16am)
zakladam, ze jest na 4 wylince, czyli po 3


dziekuje za rozwianie moich watpliwosci :)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 1 2011 01:28am
Quote (Last_Hope @ 31 Jul 2011 23:40)
Hmmm.... Są jakieś inne zwierzęta terrarystyczne tak samo łatwe w utrzymaniu jak ptaszniki?
Jakieś jaszczurki? gekony?


Węże. Ja dopiero teraz przekonałem się do karmienia myszami (zawsze miałem barierę bo lubię te stworzenia) i w ciągu paru dni będę posiadaczem małej zbożówki :)
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Aug 2 2011 04:56am
Quote (HillOvCypress @ Aug 1 2011 01:34am)
lamparty obczaj, zajebiscie tanie w utrzymaniu i latwe no i agamy, ktore sa w opor ladniejsze imo i wieksze . jak cos mam odchowanego prawdopodobnie samca, odmiana yellow, zdrowy etc sprzedam po taniosci razem z terra.


Ok, obczaje, dzięki.
Quote (myr00n @ Aug 1 2011 09:28am)
Węże. Ja dopiero teraz przekonałem się do karmienia myszami (zawsze miałem barierę bo lubię te stworzenia) i w ciągu paru dni będę posiadaczem małej zbożówki :)


Ja bym chciał zbożówkę, ale właśnie te myszy :/ Żal mi ich po prostu...
Będę musiał się pozbyć Smithiego za ok. rok i szukam czegoś innego. Zobaczę zaraz to, co polecił HillOvCypress.
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold: 5.00
Warn: 30%
Aug 2 2011 04:58am
zawsze chciałem mieć homika :(
Go Back To Polska Topic List
Prev18990919293268Next
Add Reply New Topic New Poll