d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev18990919293270Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 01:17pm
jesteś pewien ze chcesz to zrobić? konsekwencje mogą być spore :mellow:


Jestem pewien, że nie chcę tego zrobić, już postanowiłem, że nigdzie nie jadę, a jutro pewnie mi się odechce w ogóle. Najważniejszym by było zerwać wszelkie kontakty z typami, którzy lubią polatać, a jeszcze jak są dilerami, to w ogóle się robi problem, bo jest za łatwo o to.

This post was edited by fafnirek on Aug 3 2025 01:18pm
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 3 2025 01:23pm
Jestem pewien, że nie chcę tego zrobić, już postanowiłem, że nigdzie nie jadę, a jutro pewnie mi się odechce w ogóle. Najważniejszym by było zerwać wszelkie kontakty z typami, którzy lubią polatać, a jeszcze jak są dilerami, to w ogóle się robi problem, bo jest za łatwo o to.


może poczytaj Pismo Święte? dobrze Ci to zrobi B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 01:24pm
może poczytaj Pismo Święte? dobrze Ci to zrobi B)


Przeczytałem raz i wystarczy, różaniec też na razie odłożyłem do pokrowca, wziąłem do babci, jak byłem u niej i pomodliłem się tylko raz.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 3 2025 01:27pm
Przeczytałem raz i wystarczy, różaniec też na razie odłożyłem do pokrowca, wziąłem do babci, jak byłem u niej i pomodliłem się tylko raz.


dlatego szatan i siły nieczyste Cię teraz kuszą do złego drogi kolego :(
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 01:32pm
dlatego szatan i siły nieczyste Cię teraz kuszą do złego drogi kolego :(


Ostatnio mnie jakaś zmora straszyła, że nawet krzyczałem przez sen :wacko: to było okropne.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 3 2025 01:36pm
Ostatnio mnie jakaś zmora straszyła, że nawet krzyczałem przez sen :wacko: to było okropne.


no widzisz...wachasz się z wiarą w Boga i Jezusa a wtedy dusza jest podatna na ataki sił nieczystych :(
Member
Posts: 13,394
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 3 2025 01:37pm
jak Ty do pracy wstaniesz drogi kolego? :mellow:


ja pracuje przez max 2tyg w miesiacu, akurat mam wolne ;)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 01:40pm
no widzisz...wachasz się z wiarą w Boga i Jezusa a wtedy dusza jest podatna na ataki sił nieczystych :(


Jedno jest pewne - żyjemy w systemie, coś jakbyśmy funkcjonowali wewnątrz komputera, tutaj może istnieć Bóg, ale widzisz, nie musi.
Member
Posts: 13,394
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 3 2025 02:06pm
zaraz chyba padne bo żona usnęła i zostałem z 2 drinkami :D
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Aug 3 2025 02:18pm
Dobranoc eRpolszka.
Go Back To Polska Topic List
Prev18990919293270Next
Add Reply New Topic New Poll