jesteś pewien ze chcesz to zrobić? konsekwencje mogą być spore :mellow:
Jestem pewien, że nie chcę tego zrobić, już postanowiłem, że nigdzie nie jadę, a jutro pewnie mi się odechce w ogóle. Najważniejszym by było zerwać wszelkie kontakty z typami, którzy lubią polatać, a jeszcze jak są dilerami, to w ogóle się robi problem, bo jest za łatwo o to.
This post was edited by fafnirek on Aug 3 2025 01:18pm