d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Czas Dokonać Wyboru Samochodu > Zastanuwka Między Dwoma
Prev18910111216Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Apr 7 2013 05:25am
Quote (trz @ 7 Apr 2013 12:11)
ale przyznaj, że chłodnica sie interesują? no coż chodliwa czesc...

Już trzecią zajebali w tym tygodniu.
Member
Posts: 583
Joined: Dec 11 2008
Gold: 30.00
Apr 7 2013 11:25am
Quote (Xasthur @ Apr 7 2013 11:09am)
Istnieje ubezpieczenie od samej kradzieży. Nie wychodzi drogo, bo parę setek na rok.

Moja stoi na osiedlu i jeszcze nie zajebali. :D


Mojemu ojcu busa jakiegoś spod bloku zajebali, a3 by się pewnie bardziej zainteresowali, muszę zapoznać ziomków z moim nowym autem jak kupie żeby trzymali się zdala.
Member
Posts: 1,504
Joined: Feb 24 2011
Gold: 262.00
Apr 7 2013 11:33am
Quote (Xasthur @ 7 Apr 2013 12:09)
Istnieje ubezpieczenie od samej kradzieży. Nie wychodzi drogo, bo parę setek na rok.

Moja stoi na osiedlu i jeszcze nie zajebali. :D


suabe osiedle xD
Member
Posts: 13,376
Joined: Feb 14 2010
Gold: 637.50
Apr 7 2013 12:32pm
Quote (Dexty @ Apr 7 2013 06:25pm)
Mojemu ojcu busa jakiegoś spod bloku zajebali, a3 by się pewnie bardziej zainteresowali, muszę zapoznać ziomków z moim nowym autem jak kupie żeby trzymali się zdala.


no ja już sie interesuje, wiec lepiej kupić inne auto
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Apr 8 2013 12:36pm
Quote (Dexty @ Apr 7 2013 05:25pm)
Mojemu ojcu busa jakiegoś spod bloku zajebali, a3 by się pewnie bardziej zainteresowali, muszę zapoznać ziomków z moim nowym autem jak kupie żeby trzymali się zdala.


Są też płatne parkingi, ale to kosztuje.
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
May 1 2013 05:13am
Quote (Dexty @ Apr 7 2013 12:55am)
Dzisiaj się dowiedziałem od gangsta ziomków, że A3 są chodliwe i mogą mi ją szybko podpierdolić spod bloku.


He, wiem, że odkopuję temat, ale może jeszcze nie kupiłeś a3. Dzisiaj koleżance zajebali a3 właśnie spod bloku, także coś w tym jest i raczej znajdź sobie inny samochód jeśli chcesz go zostawiać w takim miejscu.
Member
Posts: 8,388
Joined: Jul 9 2005
Gold: 78.00
May 1 2013 05:17am
audi

bmw bedzie w 99% zjechane przez dresiarzy ktorym matka dala hajs za to ze sama daje

audi w mniejszym % takie bedzie:p i poza tym bardzo mi sie podoba
Member
Posts: 2,805
Joined: May 4 2012
Gold: 3.37
May 1 2013 01:33pm
bmka
Member
Posts: 11,113
Joined: Feb 5 2007
Gold: 0.00
May 1 2013 01:38pm
W tej kwocie nie ma dobrego e46 . Brat dał ponad 14 za swoją i to fuksem bo koleś sprzedawał jedną ze swoich bmw ( jakiś kolekcjoner ) .
Za starą bmw z 92 roku daliśmy 7 tysięcy ( po globalnym remoncie silnika i zawieszenia ) od naszego mechanika co nam auta robi. Do tego opony , oc , bla bla bla
A blacharz chce 3000 za postawienie jej do pionu ( progi kaput , nadkola kaput , tylny zderzak do wymiany) do tego przednia szyba do wymiany ( oryginał jeszcze dotrwał ) .
Reasumując zamknie się może w 11 tysiach w co wątpię . Co do spalania to fakt , trzeba mieć miedź na takie autko ^.^


This post was edited by SMERF on May 1 2013 01:54pm
Go Back To Polska Topic List
Prev18910111216Next
Add Reply New Topic New Poll