d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piszę Poprawnie Po Polsku
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 9 2010 12:18pm
Quote (Czaki_majster @ 9 Aug 2010 18:48)
tak, własnie tak myślę


To jestes w bledzie. Aby pisac poprawnie trzeba zachowywac zasady interpunkcji i zaczynac zdania z wielkiej litery.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Aug 9 2010 12:41pm
Pora napisać jakiś dłuższy post.

Quote (Patryk1991 @ 8 Aug 2010 19:23)
Witam!
Zapewne nie każdy tutejszy user pisze bez błędów ortograficznych i 'pozjadanych' liter.... Otóż przedstawię Wam teraz 2 przykłady wątków:

1. Cśo ejst nie tka z karta grafizcna gefreoce
Wtmai wssystjuxcg!
Otoz cos sie dzieje z moja karta graficzna - podczas grania zawiesza mi sie kmop!

2. Coś jest nie tak z moją kartą graficzną geforce
Witam wszystkich!
Otóż coś się dzieje z moją kartą graficzną - podczas grania zawiesza mi się komp!

Oczywiście były to przykłady :)

Nie chodzi mi tutaj o dyslektyków - chodzi o to aby nie zjadać liter i czasami zastanowić się zanim naciśnie się 'Wyślij'. Dlatego też rozpoczynam akcję 'Piszę poprawnie po polsku'. Jeśli nie zjadasz liter i starasz się pisać bez błędów (oczywiści3 czy 4 błędy mogą się zdarzyć!) wstaw ten kod w swoim podpisie:


Codehttp://www.elmarco.pl/cms/pliki/flagi/flaga_polska.jpgPiszę poprawnie po polsku!

Pierwszy post, każde zdanie zaczyna się wielką literą, "ą", "ę", przecinki i te sprawy. Tylko bezsensowne czepianie się literówek, na które nikt normalny nie zwraca uwagi, bo po co. Też znalazłem u Ciebie literówkę, jak się z niej wytłumaczysz?
Poniżej kolejne Twoje posty. Zero przecinków, wszystkie zdania zaczynane małą literą, nie ma kropek.


Quote (Patryk1991 @ 8 Aug 2010 19:29)
u mnie jakoś działa :(



tutaj chodzi a nie wiem co biega :(

Czepiasz się jak przygłup literówek, a stawiasz pełno emotikonek.
Quote (Patryk1991 @ 8 Aug 2010 19:35)
zauważłemten błąd w sygnie a posta nie czytalem ale teraz widz:P

Literówka + dwie spacje przed emotikonką + widze, hipokryta.
Quote (Patryk1991 @ 8 Aug 2010 19:39)
ale lepszy taki kod niż ten co teraz masz :P

http://img638.imageshack.us/img638/2606/214ccjl.jpg

Kolejny raz zdanie zaczęte małą literą.
Quote (Patryk1991 @ 8 Aug 2010 19:48)
nie -_-
rogala na to sika a że to jego subforum to i ja też będę  :cry:

I znowu, brak przecinków, "rogala" przez małe "r", dwie spacje przed emotikonką.
Quote (Patryk1991 @ 8 Aug 2010 22:21)
chciałem was troche doksztaucic ale jak niechcecie to nie !!!!

tematu nie zamykać może kto zechce sobie popracować nad ortografią :)

Wszystko j/w + "doksztaucić".
Quote (Patryk1991 @ 9 Aug 2010 01:28)
nie byłem to ja

Znowu.
Składnia połowy zdań jak u guwna na #e-drama.


Podsumowanie:
Gdzie to Twoje poprawne pisanie? Błędów jest pewnie więcej, te rzuciły mi się w oczy. Idź sobie lepiej pograć na xBox360, a nie ucz ludzi pisać poprawnie. Zostaw to osobom, które rzeczywiście nie robią błędów, a ich posty czyta się z przyjemnością. Tak potrafił pisać np. Baldy, ale pewnie nie pamiętasz jego postów. Sam wiem, że zdarzają mi się błędy, więc też unikam poprawiania innych, no chyba, że ktoś pisze "jóż" etc. Jak nie mam o czymś pojęcia to się po prostu nie odzywam.

This post was edited by toyo on Aug 9 2010 12:41pm
Member
Posts: 5,131
Joined: May 8 2008
Gold: 133.00
Warn: 20%
Aug 9 2010 12:45pm
Quote (toyo @ 9 Aug 2010 19:41)
Pora napisać jakiś dłuższy post.


Pierwszy post, każde zdanie zaczyna się wielką literą, "ą", "ę", przecinki i te sprawy. Tylko bezsensowne czepianie się literówek, na które nikt normalny nie zwraca uwagi, bo po co. Też znalazłem u Ciebie literówkę, jak się z niej wytłumaczysz?
Poniżej kolejne Twoje posty. Zero przecinków, wszystkie zdania zaczynane małą literą, nie ma kropek.



Czepiasz się jak przygłup literówek, a stawiasz pełno emotikonek.

Literówka + dwie spacje przed emotikonką + widze, hipokryta.

Kolejny raz zdanie zaczęte małą literą.

I znowu, brak przecinków, "rogala" przez małe "r", dwie spacje przed emotikonką.

Wszystko j/w + "doksztaucić".

Znowu.
Składnia połowy zdań jak u guwna na #e-drama.


Podsumowanie:
Gdzie to Twoje poprawne pisanie? Błędów jest pewnie więcej, te rzuciły mi się w oczy. Idź sobie lepiej pograć na xBox360, a nie ucz ludzi pisać poprawnie. Zostaw to osobom, które rzeczywiście nie robią błędów, a ich posty czyta się z przyjemnością. Tak potrafił pisać np. Baldy, ale pewnie nie pamiętasz jego postów. Sam wiem, że zdarzają mi się błędy, więc też unikam poprawiania innych, no chyba, że ktoś pisze "jóż" etc. Jak nie mam o czymś pojęcia to się po prostu nie odzywam.


Chwala ci czlowieku, tez chcialem cos takiego zrobic, ale jestem zbyt leniwy.
Hipokryzji mowimy stanowcze nie :x
e/ masz cos do xboxa? :angry:

This post was edited by Cichy133 on Aug 9 2010 12:45pm
Member
Posts: 1,196
Joined: Apr 26 2010
Gold: 0.00
Aug 13 2010 01:24am
Quote (toyo @ Aug 9 2010 08:41pm)
Pora napisać jakiś dłuższy post.


Pierwszy post, każde zdanie zaczyna się wielką literą, "ą", "ę", przecinki i te sprawy. Tylko bezsensowne czepianie się literówek, na które nikt normalny nie zwraca uwagi, bo po co. Też znalazłem u Ciebie literówkę, jak się z niej wytłumaczysz?
Poniżej kolejne Twoje posty. Zero przecinków, wszystkie zdania zaczynane małą literą, nie ma kropek.



Czepiasz się jak przygłup literówek, a stawiasz pełno emotikonek.

Literówka + dwie spacje przed emotikonką + widze, hipokryta.

Kolejny raz zdanie zaczęte małą literą.

I znowu, brak przecinków, "rogala" przez małe "r", dwie spacje przed emotikonką.

Wszystko j/w + "doksztaucić".

Znowu.
Składnia połowy zdań jak u guwna na #e-drama.


Podsumowanie:
Gdzie to Twoje poprawne pisanie? Błędów jest pewnie więcej, te rzuciły mi się w oczy. Idź sobie lepiej pograć na xBox360, a nie ucz ludzi pisać poprawnie. Zostaw to osobom, które rzeczywiście nie robią błędów, a ich posty czyta się z przyjemnością. Tak potrafił pisać np. Baldy, ale pewnie nie pamiętasz jego postów. Sam wiem, że zdarzają mi się błędy, więc też unikam poprawiania innych, no chyba, że ktoś pisze "jóż" etc. Jak nie mam o czymś pojęcia to się po prostu nie odzywam.


esencja łatwości :P
btw Gogan też zawsze poprawnie pisał, podobnie do Ossorego
Member
Posts: 12,672
Joined: Apr 7 2007
Gold: 150.00
Aug 13 2010 01:49am
Ja zawsze staram się pisać poprawnie ;-)
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 13 2010 01:51am
Quote (baroza @ 8 Aug 2010 19:25)
tesz starm sieu nie robidz błenduw i ne zajdc ltr


ja wogul sie nieucze
Member
Posts: 3,205
Joined: Aug 8 2009
Gold: 91.00
Aug 13 2010 01:53am
Otastnio jachelę ciopongiem.
Member
Posts: 4,404
Joined: Oct 26 2009
Gold: 0.00
Aug 13 2010 01:55am
Dźienii Dobry

This post was edited by moofeq on Aug 13 2010 01:56am
Member
Posts: 4,708
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2,990.00
Aug 13 2010 04:46am
ić stondt padrygu jedę najn najn jedę
Member
Posts: 155
Joined: Aug 9 2010
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 13 2010 05:12am
nvm

This post was edited by Sknerus_McKwacz on Aug 13 2010 05:12am
Go Back To Polska Topic List
Prev18910111214Next
Add Reply New Topic New Poll