☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Powiem Wam Coś Na Temat Redsa > 18+ Oczywko
Prev
1
8
9
10
11
12
20
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2174
Replies: 194
Track Topic
Szymek
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold
:
13.00
#91
Dec 30 2009 08:58am
Od kiedy marka piwa świadczy o fajności? Ja piję cokolwiek co kupię. Zazwyczaj Harnaś - do papierosów. Tatra mi dobrze smakuje z czipsami, a Tyskiego napiję się do jakiegoś większego żarcia.
This post was edited by Sajmon180 on Dec 30 2009 09:00am
GumisiowySok
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold
:
33,888.00
#92
Dec 30 2009 08:58am
Dajcie fotke czestera delektujacego sie Redsem.
Szymek
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold
:
13.00
#93
Dec 30 2009 08:59am
Quote ([GuMiS] @ 30 Dec 2009 15:58)
Dajcie fotke czestera delektujacego sie Redsem.
A dawał kiedyś taką
?
Gigus
Member
Posts: 12,631
Joined: Dec 31 2006
Gold
:
0.95
Warn: 60%
#94
Dec 30 2009 08:59am
Quote (MaxI_KiNg @ 30 Dec 2009 15:57)
wypierdalaj szczawiu, jedz kamienie i posap do mnie jeszcze troche - jara mnie to !
Jebałbym dziewczynę z twojego siga.
FaunBox
Member
Posts: 10,255
Joined: Nov 19 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 100%
#95
Dec 30 2009 09:00am
Quote (Sajmon180 @ 30 Dec 2009 15:59)
A dawał kiedyś taką
?
ta, wyglada na nim jak monia
MaxI_KiNg
Member
Posts: 5,528
Joined: Dec 1 2007
Gold
:
36.00
Warn: 10%
#96
Dec 30 2009 09:00am
Quote (unstoppable_one @ 30 Dec 2009 14:58)
Zerknij do swojego profilu, popraw błąd i wypierdalaj "szpagatami".
EOT
nie wiem gdzie ty tam widzisz spacje przed znakiem interpunkcyjnym [*]
GumisiowySok
Member
Posts: 42,265
Joined: Dec 7 2005
Gold
:
33,888.00
#97
Dec 30 2009 09:01am
Quote (Sajmon180 @ Dec 30 2009 04:59pm)
A dawał kiedyś taką
?
No prosze...
lourajder
Member
Posts: 419
Joined: Aug 23 2009
Gold
:
0.00
#98
Dec 30 2009 09:01am
Łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport łomża eksport
GoT
Member
Posts: 11,317
Joined: Apr 18 2006
Gold
:
5,780.66
#99
Dec 30 2009 09:01am
Quote (Pozer @ 30 Dec 2009 16:57)
dobrze ze nie napisales heinekena
heinkein to jest burzujskie piwo dla modnisiów
Gigus
Member
Posts: 12,631
Joined: Dec 31 2006
Gold
:
0.95
Warn: 60%
#100
Dec 30 2009 09:01am
Quote (Sajmon180 @ 30 Dec 2009 15:59)
A dawał kiedyś taką
?
Temat jego urodzin.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
8
9
10
11
12
20
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact