d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009
Prev18910111243Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Dec 28 2009 11:10am


ale nie glosowalem na DnB :)
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold: 40.00
Warn: 40%
Dec 28 2009 11:10am
Quote (Albarlex @ 28 Dec 2009 19:07)
Będzie następny etap?


Owszem, top3 stąd.
Member
Posts: 6,822
Joined: Aug 15 2006
Gold: 16.05
Dec 28 2009 11:10am
oczywiscie dnb, takiego spierdolenia i hipokryzji nie było jeszcze na tej sekcji
Member
Posts: 5,748
Joined: Oct 14 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 28 2009 11:11am
Quote (killah-pl @ Dec 28 2009 05:09pm)
OBIECUJĘ ŻE WSTAWIĘ WIĘCEJ ZARDZEWIAŁYCH FOTEK TYLKO PROSZĘ O GŁOSY !!


Myślałem, że nie ma większego debila od maxi_spierdoliny

Quote (Azur3 @ Dec 28 2009 05:10pm)
Owszem, top3 stąd.


:)

This post was edited by Albarlex on Dec 28 2009 11:11am
Member
Posts: 40,570
Joined: Sep 24 2006
Gold: 1.43
Dec 28 2009 11:11am
Anwil

1.54% (1 Votes)
DrumAndBase

27.69% (18 Votes)
Killah-pl

12.31% (8 Votes)
Lucek333

3.08% (2 Votes)
Maxi_king

4.62% (3 Votes)
Monia89

1.54% (1 Votes)
Moro123

4.62% (3 Votes)
Mysz15

33.85% (22 Votes)
Phockous

10.77% (7 Votes)

bedzie ostra walka miedzy murzynem a zardzewialym o 3 miejsce
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Dec 28 2009 11:11am
Moj niezalezny glos pada na DnB
Member
Posts: 7,964
Joined: Jul 17 2008
Gold: 5.02
Dec 28 2009 11:11am
CZEMU NIE MA SPIOCHKA??
Member
Posts: 19,655
Joined: Dec 26 2005
Gold: 5,324.00
Dec 28 2009 11:12am
Quote (pan_telewizor @ Dec 28 2009 06:10pm)
przestan sie kurwic, nawet jak sam na siebie zaglosowales, to plasujesz sie na bardzo dobrym trzecim miejscu ;DDDD


3cie nie wchodzi w grę

jak będzie potrzeba to założę z 20 multi
Member
Posts: 4,551
Joined: Aug 3 2006
Gold: 15.23
Dec 28 2009 11:12am
Quote (BjNsux @ Dec 28 2009 07:07pm)
I jedzenie fety, po której idzie spać.


moze feta byla tak dobra, ze miala sklad sciany :)
Member
Posts: 16,358
Joined: Sep 25 2005
Gold: 875.00
Dec 28 2009 11:12am
ida pleb w pleb :)
Go Back To Polska Topic List
Prev18910111243Next
Closed New Topic New Poll