d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev18910111258Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
Oct 2 2009 01:13pm
czas wytoczyć najcięższe działa
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 2 2009 01:21pm
Glos oddany na ezsnowmana - dziala mi na nerwy.
Member
Posts: 60,478
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 2 2009 01:22pm
imo największym MAciejem tego roku jest michald ponieważ jego działa wytoczyły mnie nie raz na plecy.
Member
Posts: 4,923
Joined: Nov 22 2005
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 2 2009 01:22pm
Pomimo faktu ze bardzo lubie michasia zaglosowalem na niego gdyz pragne sie przyczynic do wygrania przez niego konkursu (jakiegokolwiek)
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Oct 2 2009 01:30pm
Nie siedze tu za czesto i z tego grona kojarze tylko wyczyny dnb i moni, ale voted dnb ; D
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Oct 2 2009 01:33pm
Imo nua. Góra tłuszczu która nie umie nic zrobić bez poradzenia się polskiej sekcji w swoich tępych tematach.
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Oct 2 2009 01:35pm
Quote (MadZombie @ Fri, 2 Oct 2009, 20:33)
Imo nua. Góra tłuszczu która nie umie nic zrobić bez poradzenia się polskiej sekcji w swoich tępych tematach.


a czy dzialalnosc nuły nie jest jednym wielkim "rzartem"?
Member
Posts: 3,212
Joined: Jul 1 2009
Gold: 20.00
Warn: 40%
Oct 2 2009 01:36pm
Quote (SilentSpamer @ Fri, Oct 2 2009, 08:35pm)
a czy dzialalnosc nuły nie jest jednym wielkim "rzartem"?


jest, ale niektórzy tego nie dostrzegają :cry:
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Oct 2 2009 01:38pm
zagłosowaned
Member
Posts: 2,484
Joined: Jun 29 2006
Gold: 652.45
Oct 2 2009 01:41pm
oczywko drumandbase
Go Back To Polska Topic List
Prev18910111258Next
Closed New Topic New Poll