d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Czyżbym Znalazł Samosieje?
Prev18910111214Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,196
Joined: Oct 3 2007
Gold: 965.00
Jun 17 2009 12:13am
siewne , tj cannabis sativa wygladaja tak



przynajmniej tak wujek gogle mowi :wub:
Member
Posts: 22,839
Joined: Dec 27 2006
Gold: 14,909.00
Jun 17 2009 12:25am
Quote (ks842g @ Tue, 16 Jun 2009, 22:45)
spal i przekonasz się


banda debilnych bachorów, która nie miała nigdy do czynienia z uprawą -.-

pali sie kwiatostany
Member
Posts: 6,814
Joined: May 24 2008
Gold: 277.50
Jun 17 2009 12:31am
Tak, samosieja już wybiła ale to nawet nie jest samosieja, a w ogóle kto kurwa pali samosieje? ;o
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Jun 17 2009 12:33am
POKRZYWA
Banned
Posts: 21,461
Joined: Apr 10 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Jun 17 2009 12:34am
Quote (Hate_Me @ Tue, Jun 16 2009, 11:44pm)
Foto ze spaceru z psem. Kupa tego rosła nad brzegiem jeziora.
Dzięki Gumiś za pomoc ze zdjęciem.
To jest marycha?

http://i40.tinypic.com/59sep5.jpg


Kiedyś, na mojej działce to rosło, ale niestety nie wiem co to bylo.
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Jun 17 2009 12:52am
Quote (Hate_Me @ Tue, 16 Jun 2009, 22:44)
Foto ze spaceru z psem. Kupa tego rosła nad brzegiem jeziora.
Dzięki Gumiś za pomoc ze zdjęciem.
To jest marycha?

http://i40.tinypic.com/59sep5.jpg


psi chwast jakis qfa <_<
Member
Posts: 107
Joined: Jun 4 2009
Gold: 5.70
Jun 17 2009 12:54am
lol'd
Member
Posts: 6,272
Joined: Aug 28 2008
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 17 2009 12:54am
to pietruszka :D
Member
Posts: 26,217
Joined: Dec 23 2005
Gold: 101.08
Warn: 10%
Jun 17 2009 01:35am
Nie znalazles, ale szukaj dalej
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 17 2009 01:38am
to marchewka
Go Back To Polska Topic List
Prev18910111214Next
Closed New Topic New Poll