O tak, pamiętam Net! Teraz tylko się czai, ale widziałem, że wczoraj był online! Myślę, że czeka, aż jego ostrzeżenie straci ważność! Jego konto ma chyba osiemdziesiąt procent ostrzeżeń! :lol:
Och, twierdzisz, że jego konto zostało sprzedane? Nie dziwi mnie to! Ludzie faktycznie kupują konta z wysokim poziomem ostrzeżeń i konta oszustów! Nie wiedziałem jednak, że za tak duże pieniądze! To szaleństwo! :lol:
Sam widziałem na konkurencyjnym forum jak net wystawiał swoje konto, a potem zedytował temat, jak już sprzedał.