d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jestem Tu Nowy
Prev18910111225Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 2 2025 01:07pm
I wouldn't waste $400-500 on a Nintendo just to play two Zelda games.:(It depends on the country, you know, but the EU as a whole is rotting from the inside. We have a problem with immigrants, just like you do in the US, and gay couples can't adopt a child in my country:cry:. Generally, I dream of living in the US, Australia, or Canada.
Are you an introvert? Me too.:blush:


Tak, chcę mieć xboxa! Sprzedałem moje nintendo switch, bo już na nim nie grałem! Myślałem, że EU jest bardziej wolne niż to! Przepraszam! Stany Zjednoczone są w porządku, ale jest tam teraz dużo napięcia politycznego! Dużo wściekłych ludzi od czasu COVID! Przeważnie trzymam się na uboczu! Myślę, że imigracja ma miejsce wszędzie! Dzieje się tak również w Kanadzie! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 02:13am
Tak, chcę mieć xboxa! Sprzedałem moje nintendo switch, bo już na nim nie grałem! Myślałem, że EU jest bardziej wolne niż to! Przepraszam! Stany Zjednoczone są w porządku, ale jest tam teraz dużo napięcia politycznego! Dużo wściekłych ludzi od czasu COVID! Przeważnie trzymam się na uboczu! Myślę, że imigracja ma miejsce wszędzie! Dzieje się tak również w Kanadzie! :)


Ja miałem kiedyś gameboya i grałem na nim w pokemon gold.
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 11:01am
Długo Cię nie ma.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 12:23pm
You've been gone for a long time.


Przepraszam fafnirek, nie spałem zbyt dobrze ostatniej nocy i obudziłem się z atakami paniki! Ponownie zasnąłem i właśnie się obudziłem! :blush:

Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 12:40pm
Przepraszam fafnirek, nie spałem zbyt dobrze ostatniej nocy i obudziłem się z atakami paniki! Ponownie zasnąłem i właśnie się obudziłem! :blush:


To Ty dopiero zaczynasz dzień? Na którą masz do pracy?
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 12:56pm
Are you just starting your day? What time do you have to work?


Tak, zaraz wstanę z łóżka, wezmę prysznic i przygotuję śniadanie! :)

Jak się dzisiaj masz? :hug:

Dzisiaj mam wolne! :)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 12:58pm
Tak, zaraz wstanę z łóżka, wezmę prysznic i przygotuję śniadanie! :)

Jak się dzisiaj masz? :hug:

Dzisiaj mam wolne! :)


Zmęczony trochę jestem i tytoń mi się kończy. A nie mam skąd załatwić, a sklepowy jest drogi i jest go mało.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 01:12pm
I'm a bit tired and running out of tobacco. I have no where to get some, and the store-bought stuff is expensive and scarce.


Czy zazwyczaj kupujesz tytoń przez Internet? :)

Czy to tytoń do żucia? B)
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 8 2025 01:13pm
Czy zazwyczaj kupujesz tytoń przez Internet? :)

Czy to tytoń do żucia? B)


Kupuję zazwyczaj od znajomych, którzy mają jakieś dojścia do ludzi, którzy tym handlują.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 8 2025 01:15pm
I usually buy from friends who have some connections to people who trade these things.


Aha, rozumiem! Kiedyś paliłem papierosy, ale teraz tylko używam e-papierosów! :D
Go Back To Polska Topic List
Prev18910111225Next
Add Reply New Topic New Poll