Quote (consciousness @ 22 Sep 2016 09:55)
Nie rozumiem jak mozna nosic szybki, pokrowce czy inne gowna.
Tel jest po to by sie eksploatował, normalne.
Po jego uzytkowaniu zdejmiesz te wszystkie kondomy i po co Ci wtedy tel jak nowy? Jak jest wart 1000% mniej.
[...]
Szybka ta hartowana gowno da, jak tel poleci kantem jebnie.
fakt, jesli telefon upadnie kantem o podloze, zadne szklo ochronne nie pomoze, ale jest duze prawdopodobienstwo ze przy upadku ekranem w dol nie peknie szklo wyswietlacza, tylko szklo zewnetrzne. poza tym, szkla hartowane dobrze chronia przez zarysowaniem. jesli chodzi o pokrowce, nie jestem przeciwnikiem. czesto majac szklana obudowe bardzo latwo ja uszkodzic, wtedy nawet prosty gumowy pokrowiec duzo pomaga. osobiscie jestem zwolennikiem pokrowcow skorzanych, do ktorych wsuwa sie telefon, ale teraz uzywam bardzo dobrze wykonanego case'a ktory dobrze chroni przy upadkach.
