d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1898899900901902966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Sep 22 2016 03:49am
To jeszcze Matiza odpala się na kluczyk?
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Sep 22 2016 03:52am
Quote (hehehehehe @ 22 Sep 2016 11:49)
To jeszcze Matiza odpala się na kluczyk?


Na korbke.
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Sep 22 2016 11:32am
Iso poradźcie jakis dobry pokrowiec tylko na tyl. :(
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 22 2016 11:40am
Quote (zemnolepiejniezadzierajj @ Sep 22 2016 07:32pm)
Iso poradźcie jakis dobry pokrowiec tylko na tyl. :(


Jaki fon?

Też miałem z tym problem. Same gówniane dżeli kejsy na rynku.
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Sep 22 2016 11:42am
Quote (zemnolepiejniezadzierajj @ Sep 22 2016 07:32pm)
Iso poradźcie jakis dobry pokrowiec tylko na tyl. :(


Quote (Last_Hope @ Sep 22 2016 07:40pm)
Jaki fon?

Też miałem z tym problem. Same gówniane dżeli kejsy na rynku.


ali egzprez dat kom
za kejsa do mojego zenfona dalem 1 dolar z fri przesylko
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Sep 22 2016 12:41pm
Quote (HEDON @ 22 Sep 2016 14:15)


X-kom tak przypierdolił cenami, że xiaomi będzie wypierdalało z polski jeszcze w tym tygodniu ;'D

Nawet nie tyle x-kom, co zapewne abc data.

This post was edited by RavenN on Sep 22 2016 12:43pm
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Sep 23 2016 03:38am
Quote (consciousness @ 22 Sep 2016 09:55)
Nie rozumiem jak mozna nosic szybki, pokrowce czy inne gowna.
Tel jest po to by sie eksploatował, normalne.
Po jego uzytkowaniu zdejmiesz te wszystkie kondomy i po co Ci wtedy tel jak nowy? Jak jest wart 1000% mniej.

[...]

Szybka ta hartowana gowno da, jak tel poleci kantem jebnie.


fakt, jesli telefon upadnie kantem o podloze, zadne szklo ochronne nie pomoze, ale jest duze prawdopodobienstwo ze przy upadku ekranem w dol nie peknie szklo wyswietlacza, tylko szklo zewnetrzne. poza tym, szkla hartowane dobrze chronia przez zarysowaniem. jesli chodzi o pokrowce, nie jestem przeciwnikiem. czesto majac szklana obudowe bardzo latwo ja uszkodzic, wtedy nawet prosty gumowy pokrowiec duzo pomaga. osobiscie jestem zwolennikiem pokrowcow skorzanych, do ktorych wsuwa sie telefon, ale teraz uzywam bardzo dobrze wykonanego case'a ktory dobrze chroni przy upadkach.

Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Sep 23 2016 03:40am
iPaky maja dobre ochraniacze na telefony.
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Sep 23 2016 08:48am
Quote (consciousness @ 22 Sep 2016 09:55)
Nie rozumiem jak mozna nosic szybki, pokrowce czy inne gowna.
Tel jest po to by sie eksploatował, normalne.
Po jego uzytkowaniu zdejmiesz te wszystkie kondomy i po co Ci wtedy tel jak nowy? Jak jest wart 1000% mniej.

To tak jak kiedys folie na piloty od tv nakladali, co by sie przyciski nie pozdzieraly.
Albo folie na nowe komplety wypoczynkowe :DDD

Beka.

Szybka ta hartowana gowno da, jak tel poleci kantem jebnie.

Warty mniej to jest przede wszystkim wtedy, jak się rozpierdoli przy upadku.

Quote (doktor_ironia @ 23 Sep 2016 11:40)
iPaky maja dobre ochraniacze na telefony.

i Spigen.
Go Back To Polska Topic List
Prev1898899900901902966Next
Add Reply New Topic New Poll