Quote (zuz9 @ Sep 22 2016 09:32am)
Telefon tak czy siak nosił bym w jakimś pokrowcu na tył + szybka na wyświetlacz, s5 2 lata wyglądał jak nowy w takim zestawie a potrafił latać jak piłka :D. Przez 2 tygodnie bez pokrowca, syn mi rozwalił szkło i obił w 2 miejscach... Przyzwyczaiłem sie do szajsunga, ten pixel wygląda jak igowno ale chyba poczekam do tej premiery
Nie rozumiem jak mozna nosic szybki, pokrowce czy inne gowna.
Tel jest po to by sie eksploatował, normalne.
Po jego uzytkowaniu zdejmiesz te wszystkie kondomy i po co Ci wtedy tel jak nowy? Jak jest wart 1000% mniej.
To tak jak kiedys folie na piloty od tv nakladali, co by sie przyciski nie pozdzieraly.
Albo folie na nowe komplety wypoczynkowe :DDD
Beka.
Szybka ta hartowana gowno da, jak tel poleci kantem jebnie.
This post was edited by consciousness on Sep 22 2016 01:56am