d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1897898899900901966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Sep 22 2016 01:32am
Telefon tak czy siak nosił bym w jakimś pokrowcu na tył + szybka na wyświetlacz, s5 2 lata wyglądał jak nowy w takim zestawie a potrafił latać jak piłka :D. Przez 2 tygodnie bez pokrowca, syn mi rozwalił szkło i obił w 2 miejscach... Przyzwyczaiłem sie do szajsunga, ten pixel wygląda jak igowno ale chyba poczekam do tej premiery
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Sep 22 2016 01:35am
Quote (zYwi3c @ 22 Sep 2016 08:11)
Hmm, powiem szczerze, ze spadl mi kilka razy, czy to z samochodu jak wysiadalem na beton, czy na silce na twarde nawierzenie. W Lazience na kafelki spadl mi - serce stanelo pare razy, ale oprocz poobijania obudowy, to sie nic nie stalo. Pewnie wszystko zalezy od ''szczescia'' i tego pod jakim katem upadnie.
Co do upadku to na pewno caly szklany nie jest najabardziej wytrzymaly. Tutaj HTC 10 czy nowe telefony od Google'a wygrywaja pewnie pod wzgledem ''wytrzymalosci''.


mi 1+3 pare razy z biurka na podloge spadl juz i nawet sladu nie ma na obudowie :P
Member
Posts: 27,715
Joined: Nov 13 2015
Gold: 290.00
Warn: 10%
Sep 22 2016 01:55am
Quote (zuz9 @ Sep 22 2016 09:32am)
Telefon tak czy siak nosił bym w jakimś pokrowcu na tył + szybka na wyświetlacz, s5 2 lata wyglądał jak nowy w takim zestawie a potrafił latać jak piłka :D. Przez 2 tygodnie bez pokrowca, syn mi rozwalił szkło i obił w 2 miejscach... Przyzwyczaiłem sie do szajsunga, ten pixel wygląda jak igowno ale chyba poczekam do tej premiery



Nie rozumiem jak mozna nosic szybki, pokrowce czy inne gowna.
Tel jest po to by sie eksploatował, normalne.
Po jego uzytkowaniu zdejmiesz te wszystkie kondomy i po co Ci wtedy tel jak nowy? Jak jest wart 1000% mniej.

To tak jak kiedys folie na piloty od tv nakladali, co by sie przyciski nie pozdzieraly.
Albo folie na nowe komplety wypoczynkowe :DDD

Beka.

Szybka ta hartowana gowno da, jak tel poleci kantem jebnie.

This post was edited by consciousness on Sep 22 2016 01:56am
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Sep 22 2016 01:58am
Nawet nie próbuj rozumieć, tak będzie najlepiej.

This post was edited by hehehehehe on Sep 22 2016 01:58am
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Sep 22 2016 02:05am
Quote (consciousness @ 22 Sep 2016 08:55)
Nie rozumiem jak mozna nosic szybki, pokrowce czy inne gowna.
Tel jest po to by sie eksploatował, normalne.
Po jego uzytkowaniu zdejmiesz te wszystkie kondomy i po co Ci wtedy tel jak nowy? Jak jest wart 1000% mniej.

To tak jak kiedys folie na piloty od tv nakladali, co by sie przyciski nie pozdzieraly.
Albo folie na nowe komplety wypoczynkowe :DDD

Beka.

Szybka ta hartowana gowno da, jak tel poleci kantem jebnie.


Po to aby po 2 tygodniach nie szukać nowego telefonu i nie wkurzać się poobijaną obudową czy rozwalonym ekranem. Zdziwiłbyś się ile wytrzymał s5 z oryginalnym kondonem na tył i dobrym (płaciłem coś 150zl) szkłem. Moja praca + dzieci potrafią załatwić telefon w moment.
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Sep 22 2016 02:08am
Quote (hehehehehe @ 22 Sep 2016 09:58)
Nawet nie próbuj rozumieć, tak będzie najlepiej.


Dokladnie to.
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Sep 22 2016 02:10am
NIGDY NIE ZROZUMIEM JAK MOZNA NOSIC TE JEBANE BIEDNE POKROWCE NA TELEFON. CO INNEGO GDY MA SIE GOWNIAKI, ALE WCIAZ.
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Sep 22 2016 02:13am
Quote (consciousness @ Sep 22 2016 09:55am)
Nie rozumiem jak mozna nosic szybki, pokrowce czy inne gowna.
Tel jest po to by sie eksploatował, normalne.
Po jego uzytkowaniu zdejmiesz te wszystkie kondomy i po co Ci wtedy tel jak nowy? Jak jest wart 1000% mniej.

To tak jak kiedys folie na piloty od tv nakladali, co by sie przyciski nie pozdzieraly.
Albo folie na nowe komplety wypoczynkowe :DDD

Beka.

Szybka ta hartowana gowno da, jak tel poleci kantem jebnie.


Pierdolisz jakieś glupoty, jak by nie obudowa to bym już kilka razy wyświetlacz wymieniał.

Obudowa nillkin, jakaś lepsza folia i telefon jak nowy cały czas

This post was edited by Kanzelos on Sep 22 2016 02:15am
Member
Posts: 2,375
Joined: Mar 17 2010
Gold: 4.41
Sep 22 2016 03:34am
Nie mam żadnej obudowy i pokrowca, ani niczego na ekranie. Po prawie 2 latach użytkowania Note 4, jedyne co to parę rysek na ekranie i jakieś minimalne ślady na ramce wokół. Co wy kurwa rzucacie tymi telefonami kto dalej że wam pękają obudowy czy ekrany? :wacko:
Member
Posts: 16,718
Joined: Nov 19 2015
Gold: 306.44
Sep 22 2016 03:42am
Quote (Robertos @ 22 Sep 2016 11:34)
Nie mam żadnej obudowy i pokrowca, ani niczego na ekranie. Po prawie 2 latach użytkowania Note 4, jedyne co to parę rysek na ekranie i jakieś minimalne ślady na ramce wokół. Co wy kurwa rzucacie tymi telefonami kto dalej że wam pękają obudowy czy ekrany? :wacko:


Pare razy telefon mi wypadl z reki i dzieki flipcoverowi sie nie uszkodzil. No i trzymam telefon w kieszeni i nie chce zeby zaden syf mi nie drapal matrycy. Czesto tez kluczyki od samochodu nosze w jednej kieszeni z telefonem, a bez etui bym tego nie mogl zrobic.
Go Back To Polska Topic List
Prev1897898899900901966Next
Add Reply New Topic New Poll