d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev1895896897898899966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Sep 8 2016 10:39am
Nie wal w huja jasio klatka.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Sep 8 2016 11:14am
Quote (JohnyCage @ 8 Sep 2016 12:02)
Ja właśnie też się nie znam na softwarze telefonów, kompletnie. W necie piszą, że jak się nie wie, to samemu można jeszcze bardziej spierdolić telefon. Chętnie bym to zrobił samemu, ale to nie jest jak windows, że wkładasz płytkę i lecisz, elo.



W takim razie oddalam to pytanie na Ciebie, El Rybako


http://forum.android.com.pl/topic/150664-oficjalny-android-od-sony-43-aktualizacja-dla-xperia-sp-informacje-o-43-aktualizacja/?page=1
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Sep 8 2016 03:27pm
2403 postów w tym temacie :(
ja właśnie nie chce tego, tylko starszy soft
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Sep 8 2016 04:00pm
Quote (JohnyCage @ 8 Sep 2016 23:27)
2403 postów w tym temacie :(
ja właśnie nie chce tego, tylko starszy soft


ale tam masz wszystkie linki.
tu jest poradnik uzywania flashtoola ktorym wgrywa sie romy:
http://forum.android.com.pl/topic/107952-instalowanie-oprogramowania-za-pomoc%C4%85-programu-flashtool/?page=1

teraz wystarczy tylko pobrac tego samego androida, ktorego miales wczesniej. nie popierdol wersji, jak wgrasz branding innego operatora albo czysty to tracisz gwarancje.

/e
a zanim zaczniesz sie z tym bawic, przywroc sobie ustawienia fabryczne albo zrob wipe przez download mode. jesli problem nie ustapi, baw sie z flashtoolem.

This post was edited by Elfisher on Sep 8 2016 04:02pm
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Sep 9 2016 03:27pm
wszyscy zyja nugatem i licza juz na palcach ile miesiecy zostalo zanim dostana aktualizacje, a tu w stanach note 4 i note edge w koncu doczekaly sie androida 6.0 marshmallow.
http://www.androidauthority.com/att-galaxy-note-4-note-edge-marshmallow-715656/
android ftw
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Sep 19 2016 01:21pm
Member
Posts: 3,380
Joined: May 11 2015
Gold: 28.00
Sep 19 2016 02:04pm
???
Member
Posts: 5,770
Joined: Feb 20 2007
Gold: 1.11
Trader: Trusted
Sep 22 2016 12:32am
Zastanawiam się nad zakupem s7, ktoś posiada i jest w stanie napisać kilka słów na temat? Myślałem tez nad p9, ale ponoć s7 go gniecie... W s7 obudowa z tyłu jest metalowa? Używam uchwytu samochodowego na magnes, ale w s7 pod obudowę nie włożę kawałka blaszki jak mam w s5. S6 edge się łapał magnes z tego co kojarzę...
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 22 2016 12:41am
Quote (zuz9 @ 22 Sep 2016 07:32)
Zastanawiam się nad zakupem s7, ktoś posiada i jest w stanie napisać kilka słów na temat? Myślałem tez nad p9, ale ponoć s7 go gniecie... W s7 obudowa z tyłu jest metalowa? Używam uchwytu samochodowego na magnes, ale w s7 pod obudowę nie włożę kawałka blaszki jak mam w s5. S6 edge się łapał magnes z tego co kojarzę...


Mam S7 od jakis 2 miesiecy.

Zastanawialem sie pomiedzy iPhone 6s / HTC 10 / S7 wlasnie.
Zajebiscie szybko dziala. Jestem bardzo zadowolony, mimo, ze romy w poprzednich telefonach zmienialem co chwile, bo tutaj cos mi sie nie podobalo, tam mi sie cos nie podobalo. Tutaj stockowy rom dziala naprawde super. Czytniki lini papilarnych meg aszybko i bez zarzutow. Aparat 10/10 - robilem telefonem zdjecia na wakacjach - niektore lepsze od zdjec z cyfrowki za 2k ( nie ma co porownywac jednak co z lustrzanka ). Dla mnie, jako, ze mam male rece, 5'1" jest idealny i lezy zajebiscie w rece. Co do obudowy, jest cala ze szkla. Na poczatku sie balem, ze bedzie mi wypadal z reki - wydawal sie dosc sliski, ale kwestia przyzyczajenia i jest ok. Mozliwosc karty SD to duzy plus - nie wszystkie telefony na to pozwalaja aktualnie.

Ale jak chcesz teraz kupowac telefon, to ja bym poczekal. 4tego pazdziernika Google bedzie mialo konferencje i rusza do sprzedazy Google Pixel i Google Pixel XL - nowsze procki, lepszy aparat, no i HTC je robi. HTC 10 duzo lepiej mi lezal w rece - jakos taki 'lepszy feel' - obudowa metalowo/matowa robila swoje. Jednak zdecydowalem sie na S7 ze wzgledu na aparat - n atym mi najbardziej zalezalo.

This post was edited by zYwi3c on Sep 22 2016 12:53am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Sep 22 2016 01:00am
Quote (zYwi3c @ 22 Sep 2016 08:41)
Mam S7 od jakis 2 miesiecy.

Zastanawialem sie pomiedzy iPhone 6s / HTC 10 / S7 wlasnie.
Zajebiscie szybko dziala. Jestem bardzo zadowolony, mimo, ze romy w poprzednich telefonach zmienialem co chwile, bo tutaj cos mi sie nie podobalo, tam mi sie cos nie podobalo. Tutaj stockowy rom dziala naprawde super. Czytniki lini papilarnych meg aszybko i bez zarzutow. Aparat 10/10 - robilem telefonem zdjecia na wakacjach - niektore lepsze od zdjec z cyfrowki za 2k ( nie ma co porownywac jednak co z lustrzanka ). Dla mnie, jako, ze mam male rece, 5'1" jest idealny i lezy zajebiscie w rece. Co do obudowy, jest cala ze szkla. Na poczatku sie balem, ze bedzie mi wypadal z reki - wydawal sie dosc sliski, ale kwestia przyzyczajenia i jest ok. Mozliwosc karty SD to duzy plus - nie wszystkie telefony na to pozwalaja aktualnie.

Ale jak chcesz teraz kupowac telefon, to ja bym poczekal. 4tego pazdziernika Google bedzie mialo konferencje i rusza do sprzedazy Google Pixel i Google Pixel XL - nowsze procki, lepszy aparat, no i HTC je robi. HTC 10 duzo lepiej mi lezal w rece - jakos taki 'lepszy feel' - obudowa metalowo/matowa robila swoje. Jednak zdecydowalem sie na S7 ze wzgledu na aparat - n atym mi najbardziej zalezalo.


2 dni temu bylem swiadkiem upadniecia s7 na beton przy wysiadaniu z auta (50cm wysokosc?) caly ekran potlukl sie jakby ktos w to walnal mlotkiem.
Jak to jest teraz z tymi ekranami, myslalem ze robia je z czegos wytrzymalego?
Go Back To Polska Topic List
Prev1895896897898899966Next
Add Reply New Topic New Poll