d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1895896897898899930Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Dec 30 2009 10:24am
Quote (kaap @ 30 Dec 2009 17:23)
dzieki :)


np
Member
Posts: 100,918
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Dec 30 2009 10:34am
max lvl bo u barba to 55 czy 56 ?
Member
Posts: 16,273
Joined: Sep 25 2005
Gold: 270.00
Dec 30 2009 10:35am
Quote (umbrela @ Dec 30 2009 06:34pm)
max lvl bo u barba to 55 czy 56 ?


55 imo
Member
Posts: 100,918
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Dec 30 2009 10:35am
Quote (kuchcik @ 30 Dec 2009 18:35)
55 imo


też mi się tak wydawało dzięki :)
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Dec 30 2009 10:40am
Quote (umbrela @ 30 Dec 2009 17:35)
też mi się tak wydawało dzięki :)


sam skill (20), armor (2), 2xcta3 (2x4), amu (3), helm (6), arach, soje (3), skillery (9), torch, anni (4), okrzyk do umiejetnosci (1) = 56?
edit: czy jedno cta nie dziala?

This post was edited by SilentSpamer on Dec 30 2009 10:40am
Member
Posts: 22,408
Joined: Apr 15 2008
Gold: 26.00
Dec 30 2009 11:25am
Quote (SilentSpamer @ Dec 30 2009 06:40pm)
sam skill (20), armor (2), 2xcta3 (2x4), amu (3), helm (6), arach, soje (3), skillery (9), torch, anni (4), okrzyk do umiejetnosci (1) = 56?
edit: czy jedno cta nie dziala?


Raczej nie, ponieważ cta daje max barbarzyńcy 3 do boo nawet jeśli jest to cta 6

Quote (SilentSpamer @ Dec 30 2009 07:28pm)
ale cta ma jeszcze +1 do wsyzstkich umiejetnosci i chyba jest tak, ze jedno daje +4... czy na pewno nie? Oo'


Masz racje, więc teraz już sam zgłupiałem ;)
Więc z tego by winikało że 56 jest max-ymalnym lvl'em


This post was edited by MCHAL on Dec 30 2009 11:31am
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Dec 30 2009 11:28am
Quote (MCHAL @ 30 Dec 2009 18:25)
Raczej nie, ponieważ cta daje max barbarzyńcy 3 do boo nawet jeśli jest to cta 6


ale cta ma jeszcze +1 do wsyzstkich umiejetnosci i chyba jest tak, ze jedno daje +4... czy na pewno nie? Oo'
Member
Posts: 3,813
Joined: Sep 11 2008
Gold: 389.85
Dec 30 2009 07:20pm
Ta to prawda nie da sie miec wiecej niz 56 lvl i musi byc cta obowiazkowo :)
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Dec 30 2009 07:37pm
Quote (Owner_16 @ 31 Dec 2009 02:20)
Ta to prawda nie da sie miec wiecej niz 56 lvl i musi byc cta obowiazkowo :)


nie liczac kapliczki
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Dec 31 2009 06:41am
co ile godzin bumpuje sie w tym subforum tematy ??

http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=27
Go Back To Polska Topic List
Prev1895896897898899930Next
Closed New Topic New Poll