Dziekuje za odpowiedz chlopakom z góry
teraz inne nurtujace mnie pytanie, zupelnie z innej beczki:
http://forums.d2jsp.org/contact.phpOd kiedy jest ta opcja, orientuje sie ktos moze kiedy ja wprowadzili?
Rozumiem po angielsku, ale czemu ma sluzyc tak 'naprawde' ?