d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1892893894895896930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,843
Joined: Jun 12 2009
Gold: 0.56
Warn: 100%
Dec 28 2009 10:18pm
Quote (JarooJas @ 27 Dec 2009 19:07)
nie ma takiego :)


op lhdii ;)
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Dec 29 2009 01:17am
Quote (zaki @ 28 Dec 2009 12:02)
jak sie nazywa program ktory zmienia kolor nazwy gry w diablo ??

czy jest ban za niego ?


ponawiam
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Dec 29 2009 02:18am
Co się stało z wczorajszym topem chaosa o Macieyach 2009? Jeśli został usunięty, to dlaczego?
Member
Posts: 13,875
Joined: Mar 18 2006
Gold: 2,829.78
Dec 29 2009 02:27am
Quote (pawlosek @ 29 Dec 2009 10:18)
Co się stało z wczorajszym topem chaosa o Macieyach 2009? Jeśli został usunięty, to dlaczego?


Zamknęli go. To były półfinały podobno. Finał w sylwestra - nowy rok.
Member
Posts: 11,843
Joined: Jun 12 2009
Gold: 0.56
Warn: 100%
Dec 29 2009 04:50am
Quote (Samoth @ 29 Dec 2009 09:27)
Zamknęli go. To były półfinały podobno. Finał w sylwestra - nowy rok.


i jaka jest lista tych macieyi ?
Member
Posts: 15,702
Joined: Apr 13 2008
Gold: 8.01
Dec 29 2009 05:11am
Quote (realny @ 28 Dec 2009 21:14)
czy coś przesłane przez pm może być ukarane warnem ?


wyślij komuś pma z takim tematem

"TwójNick" has sent you "ilość fg10.00" Forum Gold"

```````````````````````````````````````````````````````````````````````

Co sie porobiło z sigami dunaicapy :(
Member
Posts: 13,875
Joined: Mar 18 2006
Gold: 2,829.78
Dec 29 2009 05:25am
Quote (moro123 @ 29 Dec 2009 12:50)
i jaka jest  lista tych macieyi ?


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=38461924&f=230
Member
Posts: 11,843
Joined: Jun 12 2009
Gold: 0.56
Warn: 100%
Dec 29 2009 05:37am
Quote (Samoth @ 29 Dec 2009 12:25)


lol i nawet na niej jestę oO







okej następne pytanie.

czy d2jsp zmieni się na d2jsp jak wyjdzie diablo 3 ? :(
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Dec 29 2009 06:56am
Quote (moro123 @ 29 Dec 2009 12:37)
lol  i nawet na niej jestę oO







okej następne  pytanie.

czy d2jsp zmieni się na  d2jsp jak wyjdzie diablo 3 ? :(


Tak, dojdzie więcej ludzi a co za tym idzie więcej tardów :O
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Dec 29 2009 08:15am
Quote (moro123 @ 29 Dec 2009 12:37)
czy d2jsp zmieni się na  d2jsp jak wyjdzie diablo 3 ? :(


Dlaczego "d2jsp" miałoby się zmienić wi "d2jsp"? Według mnie to tak, jak gruszka w gruszkę.

This post was edited by q^p on Dec 29 2009 08:16am
Go Back To Polska Topic List
Prev1892893894895896930Next
Closed New Topic New Poll