d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1890891892893894930Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Dec 27 2009 08:29am
Quote (zaki @ 27 Dec 2009 13:08)
lol to za malo...

jak ja mam 47,5 a to jest 13


amerykanin, dwa miejsca dziesietne, rozmiar 20 -> przy amerykaninie pokazuje 14.
Cos jest nie tak X)
e: hm, co by sie nie wpisalo to w sumie tam zawsze jest 14 oo'

This post was edited by SilentSpamer on Dec 27 2009 08:30am
Member
Posts: 11,843
Joined: Jun 12 2009
Gold: 0.56
Warn: 100%
Dec 27 2009 09:47am
mam pytanie ; D

jak rozumują kobiety ?
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 27 2009 11:35am
Quote (moro123 @ Dec 27 2009 04:47pm)
mam pytanie ; D

jak rozumują kobiety ?


dziwnie, chujowo, pojebanie etc ^_^




jaki jest channel na dia runsy eu sc ld ?
Member
Posts: 7,965
Joined: Feb 22 2006
Gold: 4,899.99
Warn: 20%
Dec 27 2009 12:04pm
Quote (JarooJas @ Dec 27 2009 05:35pm)
dziwnie, chujowo, pojebanie etc ^_^




jaki jest channel na dia runsy eu sc ld ?


op dia4u
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 27 2009 12:07pm
Quote (Jin[CoA] @ Dec 27 2009 07:04pm)
op dia4u


nie ma takiego :)
Member
Posts: 9,547
Joined: Jun 30 2008
Gold: 2.00
Dec 27 2009 02:38pm
Quote (sYa_TPS @ 27 Dec 2009 13:46)
nvm


sporo postów
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Dec 28 2009 05:02am
jak sie nazywa program ktory zmienia kolor nazwy gry w diablo ??

czy jest ban za niego ?

This post was edited by zaki on Dec 28 2009 05:03am
Member
Posts: 37,216
Joined: Jun 3 2005
Gold: 5,819.89
Dec 28 2009 05:42am
ma ktos skrypt KrzaQ'a do pisania kolorkami?
jak tak to prosze o pm
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Dec 28 2009 07:33am
ma ktos linka do tematu w ktorym zaczela sie akcja z won wozem?
Banned
Posts: 3,402
Joined: May 19 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 20%
Dec 28 2009 07:45am
Quote (krz3m!n @ Dec 28 2009 05:42am)
ma ktos skrypt KrzaQ'a do pisania kolorkami?
jak tak to prosze o pm


http://ef.debil.eu/
Go Back To Polska Topic List
Prev1890891892893894930Next
Closed New Topic New Poll