d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Janusz Korwin Mikke > Temat Oficjalny
Prev18889909192144Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jun 12 2014 01:18am


Mossad już śledzi prezesa... w drodze do Brukseli.
Luc, Ty widzisz i nie grzmisz!
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Jun 12 2014 03:39am
Quote (KongresNowejPrawicy @ Jun 12 2014 07:18am)
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/q71/s480x480/10352840_881659778529575_4210998533984148034_n.jpg

Mossad już śledzi prezesa... w drodze do Brukseli.
Luc, Ty widzisz i nie grzmisz!


Prezes śledzi Mossad
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jun 12 2014 04:20am
Prezes jedzie z zydem na tajne obrady.
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jun 13 2014 01:31am
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jun 13 2014 01:56am
Quote (KongresNowejPrawicy @ Jun 13 2014 08:31am)
http://www.youtube.com/watch?v=-rjIpW1tX6A


sorry ale nie bede patrzyl na ta skrzeczaca kurwe ktora bedzie bronic kwacha i jego zonki
Banned
Posts: 2,966
Joined: Jan 21 2014
Gold: 38.00
Warn: 20%
Jun 13 2014 03:02am
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 13 2014 03:50am
Nóż mi się w kieszeni otwiera
Member
Posts: 1,639
Joined: Apr 18 2007
Gold: Locked
Warn: 20%
Jun 13 2014 04:28am
Quote (Grigo @ Jun 13 2014 09:50am)
Nóż mi się w kieszeni otwiera


bawio sie chopaki
Member
Posts: 180
Joined: May 9 2014
Gold: 0.00
Jun 13 2014 04:52am
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jun 13 2014 06:08am
Knp nie jest partia prorosyjska, ale co do Korwina to mozna juz miec delikatne watpliwosci(chociaz bardziej zastanawia mnie szukanie na sile komunistow w eu, a nie dostrzeganie ich u siebie itp). W kazdym razie nie ma nic zlego w prorosyjskosci dopóki obie strony na tym zyskuja :D Chyba, ze chodzi o sluzalczosc w stylu rzadow PO. Najdrozszy gaz w eu i jednoczesnie chyba 700km ruskich rur na terenie kraju dzieki ktorym wynegocjowalismy takie korzystne stawki.

Obejrzalem kawalek i znowu Korwin troche odlecial. Rosja prowadzi antypolska polityke. Moze nie jakas agresywna ale jednak. Swietowanie wypedzenia Polakow od setek lat, nagonka i przyprawianie nam imperialnych zapedow w rzadowych mediach( :D), utrzymywanie stanowiska jakoby armia czerwona wyzwalala europe w tym Polske, twarde sprzeciwianie sie osuwaniu radzieckich pomnikow. Pewnie do tego trzeba dodac wiele innych spraw o ktorych nic nie wiemy, agentura wplywu itp.



This post was edited by kefir on Jun 13 2014 06:26am
Go Back To Polska Topic List
Prev18889909192144Next
Add Reply New Topic New Poll