d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev18889909192120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Mar 17 2015 08:28am
klawo męcika pocwicze
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 17 2015 08:28am
Quote (Lander @ Mar 17 2015 03:28pm)
klawo męcika pocwicze


:D
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
Mar 17 2015 08:31am
Nie wiem na chuj oni dają do rotacji takie postacie jak murky. Retardy to pickują i cała grę są kurwa bezużyteczni bo nie wiedzą jak tym grać. 5 gier już dziś tak wjebałem.
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 17 2015 08:57am
pierwsza gra jako męcik i zanim zaczął się mecz była rzeka łez "omg mukry fuck that trash" xddd
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 17 2015 09:23am
Quote (RavenN @ Mar 17 2015 03:31pm)
Nie wiem na chuj oni dają do rotacji takie postacie jak murky. Retardy to pickują i cała grę są kurwa bezużyteczni bo nie wiedzą jak tym grać. 5 gier już dziś tak wjebałem.


nie warto bijac sobie kijek w dupe na quick matchach




















na hero league jest jeszcze gorzej
Member
Posts: 9,440
Joined: Mar 31 2007
Gold: 13,143.01
Mar 17 2015 04:46pm
party please
mrc#2808
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 18 2015 01:38am
odpalilem dzisiaj z rańca tutorial, dalem sobie expert tam zeby nie floodowalo informacjami jak grac- gra nawet przyjemna, bardziej dynamiczna niz lol wydaje mi sie.

Generalnie przeoram kilka gierek i zobacze co z tego bedzie, ale raczej doty nie porzuce na korzysc hotsa.

btw dostalem postac, demon hunterke za pre order ROS do diablo, za inne gry tez sie dostaje?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Mar 18 2015 02:19am
Quote (blejdowy @ 18 Mar 2015 08:38)
odpalilem dzisiaj z rańca tutorial, dalem sobie expert tam zeby nie floodowalo informacjami jak grac- gra nawet przyjemna, bardziej dynamiczna niz lol wydaje mi sie.

Generalnie przeoram kilka gierek i zobacze co z tego bedzie, ale raczej doty nie porzuce na korzysc hotsa.

btw dostalem postac, demon hunterke za pre order ROS do diablo, za inne gry tez sie dostaje?



chyba nie, ale valla to tylko 2k golda wiec chuj nie prezent xd
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 18 2015 02:55am
Quote (Lander @ Mar 18 2015 09:19am)
chyba nie, ale valla to tylko 2k golda wiec chuj nie prezent xd


nie no, dostalem bohatera calego.
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 18 2015 02:57am
Quote (blejdowy @ Mar 18 2015 09:55am)
nie no, dostalem bohatera calego.


Lepiej wjedz do tematu o suszi, bo iso hlep
Go Back To Polska Topic List
Prev18889909192120Next
Add Reply New Topic New Poll