d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev188899091921197Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,567
Joined: Jan 30 2006
Gold: 13,058.04
Feb 13 2013 08:27am
da sie kupowac od vendora jakos na szybko ? bo to rpzeciaganie mnie dobija
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Feb 13 2013 08:46am
Quote (XCaroPLX @ Feb 13 2013 04:27pm)
da sie kupowac od vendora jakos na szybko ? bo to rpzeciaganie mnie dobija


lewy ctrl trzymasz przy klikaniu
Member
Posts: 10,567
Joined: Jan 30 2006
Gold: 13,058.04
Feb 13 2013 08:56am
Quote (Latwiak @ 13 Feb 2013 16:46)
lewy ctrl trzymasz przy klikaniu


nie dziala wlasnie, dziala tylko przy sprzedawaniu i przezucaniu do skrytki a przy kupowaniu ni chuja
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Feb 13 2013 12:00pm
mam dwie karty graficzne w kompie zwykly inetlowską i geforce czemu mi działa tylko na intelowskiej i nie moge przelaczyc na geforce?
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Feb 13 2013 12:05pm
Quote (Komandos @ 13 Feb 2013 19:00)
mam dwie karty graficzne w kompie zwykly inetlowską i geforce czemu mi działa tylko na intelowskiej i nie moge przelaczyc na geforce?


zablokuj intelowka calkiem w biosie jak sie da (zwykle sie da)
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Feb 13 2013 12:08pm
Quote (iRetwe @ Feb 13 2013 08:05pm)
zablokuj intelowka calkiem w biosie jak sie da (zwykle sie da)


a jak to jak to?
e: jak to sie dzieje, ze na tej intelowskiej wszystko działa płynie na high?

This post was edited by Komandos on Feb 13 2013 12:10pm
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Feb 13 2013 12:09pm
Quote (Komandos @ 13 Feb 2013 19:08)
a jak to jak to?


wlazisz do biosa i wylaczasz calkiem karte zintegrowana
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Feb 13 2013 12:09pm
Quote (iRetwe @ 13 Feb 2013 19:09)
wlazisz do biosa i wylaczasz calkiem karte zintegrowana


potwierdzam, dziala w 100$
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Feb 13 2013 12:10pm
Quote (EustachyMotyka @ Feb 13 2013 08:09pm)
potwierdzam, dziala w 100$


Tyle wygrać.........
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Feb 13 2013 12:16pm
Co wybrać dla Witch na Miniony? 40life 40mana czy 8@?
Go Back To Polska Topic List
Prev188899091921197Next
Add Reply New Topic New Poll