Quote (Grigo @ 11 Apr 2013 20:05)
Biegam ~6.40 min/km i jak na razie tak zostanie. Bieganie ma mi sprawiać przyjemność, nie muszę biegać w tempie regularnych biegaczy skoro dopiero zaczynam, na wszystko przyjdzie czas.
e/ co to za puchar? Mam takie 2 chyba, po treningu mi się w "kalendarzyku" pojawił;
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/dv/ps/dy/9r8pgh.jpg
z tego co pamietam to sa chyba jakies osiagniecia, lepsze czasy na km, tempo itd itd.
No tak, jasne ze przyjemnosc, tylko musisz coraz to bardziej pokonywac beriery tempa, bo staniesz w miejscu, a tak od czegos trzeba zaczynac.
Sam mam problem zeby zwiekszyc tempo ponizej 5:30, bo w glowie tez mam nastawienie "ze musze jeszcze dobiec te 12km"
Walka z samym soba, z glowa to jest trening, a nie nogi, czy pluca, czy serce

male wymadrzanie sie : wygrywaja nie Ci, co sa lepsi kondycyjnie, wygrywaja Ci, ktorzy walcza z glowa i sa pod tym wzgledem silniejsi. Tak na prawde to przez 99% swojego zycia to jest walka z tym, by cos zrobic, albo czegos nie.
This post was edited by anywayACID on Apr 11 2013 01:30pm