Quote (AsaroV @ 21 Nov 2012 20:39)
kurwa jaki bul
za ~10 mio podwoilbym swoje staty a 300 fg nie jest moje

Jak bym pijany w hourly raffle nie grał to bym miał ubrana postac ;p
naramienniki z postu 834 poszly za 1,5k
This post was edited by Keisper on Nov 21 2012 12:51pm