☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev
1
88
89
90
91
92
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 552338
Replies: 40291
Track Topic
Luke123
Member
Posts: 2,535
Joined: Jul 30 2003
Gold
:
0.00
#891
Sep 20 2011 10:30am
jak ktoś gra na nordic/east to poproszę pm z nickiem
CholeraJasna
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold
:
3.00
Warn: 100%
#892
Sep 20 2011 10:55am
Quote (Luke123 @ Sep 20 2011 06:30pm)
jak ktoś gra na nordic/east to poproszę pm z nickiem
gram, ale nicku nie podam
BoNu5eK
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold
:
160.00
#893
Sep 20 2011 10:56am
zakupiłem Caitlyn ,zbieram na nocturna a teraz gram pierwszy raz mordkiem zobacze co to za postac
CholeraJasna
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold
:
3.00
Warn: 100%
#894
Sep 20 2011 10:57am
Quote (BoNu5eK @ Sep 20 2011 06:56pm)
zakupiłem Caitlyn ,zbieram na nocturna a teraz gram pierwszy raz mordkiem zobacze co to za postac
GRAJ CUSTOMA JAK GRASZ PIERWSZY RAZ, NIE NISZCZ GRY LUDZIOM!!!!!111!
Dreedeq
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
16,656.50
#895
Sep 20 2011 11:13am
Quote (BoNu5eK @ Sep 20 2011 04:56pm)
zakupiłem Caitlyn ,zbieram na nocturna a teraz gram pierwszy raz mordkiem zobacze co to za postac
wlsanie jakis ziomek w mojej grze gral 1st time morde - 0/8 solo top vs ryze ;] dobrze, ze w przeciwnym teamie
Wykluczone
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold
:
282.70
#896
Sep 20 2011 11:25am
przyjąłem, jak coś to jestem on-line cały czas
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#897
Sep 20 2011 11:26am
Quote (Wykluczone @ 20 Sep 2011 19:25)
przyjąłem, jak coś to jestem on-line cały czas
chetnie pogram na east
Wykluczone
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold
:
282.70
#898
Sep 20 2011 11:27am
Quote (lszcz @ Sep 20 2011 07:26pm)
chetnie pogram na east
chętnie pogram na west
CholeraJasna
Member
Posts: 8,091
Joined: Dec 15 2010
Gold
:
3.00
Warn: 100%
#899
Sep 20 2011 11:28am
Quote (Dreedeq @ Sep 20 2011 07:13pm)
wlsanie jakis ziomek w mojej grze gral 1st time morde - 0/8 solo top vs ryze ;] dobrze, ze w przeciwnym teamie
jaki nick?
Wykluczone
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold
:
282.70
#900
Sep 20 2011 11:29am
Quote (CholeraJasna @ Sep 20 2011 07:28pm)
jaki nick?
trojan3k chyba
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
88
89
90
91
92
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact