d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev188899091921961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Nov 28 2011 07:31pm
a co do hałsa to ostatni sezon i kadi nie ma
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Nov 29 2011 01:36am
Quote (Phrarr @ 28 Nov 2011 23:38)
Co szanowne grono jsp może polecić do oglądania?
Do tej pory oglądałem:
House M.D.
Castle
Two and a Half Men
Boardwalk Empire

Przymierzam się do ściągnięcia Gry o Tron oraz Mentalisty.
Doradźcie coś podobnego do tych powyżej.

BTW: House mi się zaczyna nudzić. Jakoś bez Cuddy to nie to samo.


the wire, breaking bad, life, breakout kings, lie to me, luther
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 29 2011 08:00am
Ale mnie wkurwia ta mala w Housie ( Park czy jakos tak ) ...
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 29 2011 08:01am
Quote (zYwi3c @ Nov 29 2011 10:00am)
Ale mnie wkurwia ta mala w Housie ( Park czy jakos tak ) ...


koncowka randomowa byla :rofl:
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Nov 29 2011 08:09am
Quote (zYwi3c @ 29 Nov 2011 16:00)
Ale mnie wkurwia ta mala w Housie ( Park czy jakos tak ) ...


Jedyna postać w Housie, które jest taka z dupy mówiąc szczerze.
Member
Posts: 80
Joined: Oct 31 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 29 2011 08:11am
Quote (Patryk1991 @ Nov 29 2011 12:34am)
zyl w tym odcinku co ta babe porwali jak ja samochodem potracil  :thumbsup:

i w najnowyszm chyba tez zyl bo dexter go widzial jak do szkoly wchodzil
Tak mogl ja potracic jak Brian zabic widlami tego sklepikarza.

Poza tym Dexter powiedzial na koncu cos "So Travis has been the doomsday killer all along" czyli Geller byl pewnie martwy od samego poczatku, tzn nawet przed tym lapaniem wezy.

Quote (Phrarr @ Nov 29 2011 02:09pm)
Jedyna postać w Housie, które jest taka z dupy mówiąc szczerze.
Owsze, wiecej 13. :angry:

This post was edited by iPhone_4S_16gb on Nov 29 2011 08:13am
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Nov 29 2011 08:35am
Przecież już od dawna było wiadomo, Gellar nie żyje od dłuższego czasu i jest tylko wytworem wyobraźni Travisa, jego mrocznym pasażerem bądź wynikiem rozdwojenia jaźni (coś jak Harry i Brian u Dexa). Na filmwebie ten pomysł padł już chyba drugim czy trzecim odcinku. Przez cały sezon dosłownie NIKT nie widział Gellara, po za Travisem.

Quote (zYwi3c @ 28 Nov 2011 23:18)
Nie chce mi sie wracac do wczesniejszych odcinkow, ale jestem calkiem pewny, ze on wczesniej zyl. Ciezko powiedziec, kiedy Travis go zabil :< ( Pewnie po tym jak zabil jego siostre )


Rozwalił go jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Gellar to druga osobowość Travisa, która zabija.

Quote (Cannabisek @ 28 Nov 2011 21:47)
moze dexter go nie widzial bo to travis powiedzial ze geller idzie chuj wie bardziej dziwne jest to ze ta dziewczyna ktora uwolnij travis wczesniej powiedziala ze bylo 2 mezczyzn wiec albo go zabil niedawno albo jest jeszcze ktos albo to sa jakies jaja :wacko:


Mówiła, że słyszała dwie osoby, a nie że były tam dwie osoby. Travis mógł gadać sam do siebie.

Quote (Patryk1991 @ 29 Nov 2011 14:43)
13 gra juz w filmach(w kinach) i titsy pokazuje :(


Cycki pokazywała jeszcze przed zagraniem w Housie.

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Nov 29 2011 08:46am
Member
Posts: 4,745
Joined: Nov 23 2009
Gold: 0.00
Nov 29 2011 08:40am
Quote (zYwi3c @ Nov 29 2011 04:00pm)
Ale mnie wkurwia ta mala w Housie ( Park czy jakos tak ) ...


no, natomiast ta druga zajebista dupa <3


Quote (iPhone_4S_16gb @ Nov 29 2011 04:11pm)
Tak mogl ja potracic jak Brian zabic widlami tego sklepikarza.

Poza tym Dexter powiedzial na koncu cos "So Travis has been the doomsday killer all along" czyli Geller byl pewnie martwy od samego poczatku, tzn nawet przed tym lapaniem wezy.

Owsze, wiecej 13. :angry:


już nie będzie grała :(


This post was edited by Ray_Allen on Nov 29 2011 08:41am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 29 2011 08:43am
Quote (iPhone_4S_16gb @ Nov 29 2011 10:11am)
Tak mogl ja potracic jak Brian zabic widlami tego sklepikarza.

Poza tym Dexter powiedzial na koncu cos "So Travis has been the doomsday killer all along" czyli Geller byl pewnie martwy od samego poczatku, tzn nawet przed tym lapaniem wezy.

Owsze, wiecej 13. :angry:


13 gra juz w filmach(w kinach) i titsy pokazuje :(

This post was edited by Patryk1991 on Nov 29 2011 08:44am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 29 2011 08:59am
ZNOWU SPOILER

ciekawa jest w dexie jeszcze postac tego nerda-programisty. w koncu on ma reke ajs trak killera.
Go Back To Polska Topic List
Prev188899091921961Next
Add Reply New Topic New Poll