d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev18889909192206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 25 2011 01:45pm
Chyba wasz Chu sie na lula przerzucil bo caly czas na streamach go widac.
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
May 25 2011 01:49pm
Quote (1970 @ 25 May 2011 22:45)
Chyba wasz Chu sie na lula przerzucil bo caly czas na streamach go widac.


wiadomo, lol > to
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 25 2011 01:50pm
Quote (Poeta @ 25 May 2011 20:49)
wiadomo, lol > to


Raczej nie, moba to moba.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2011 01:52pm
Quote (1970 @ 25 May 2011 21:45)
Chyba wasz Chu sie na lula przerzucil bo caly czas na streamach go widac.


Chcial udowodnic, ze nie majac zadnego doswiadczenia z lolem jest w stanie byc top1. Czekam, az ktos z lola zrobi to w honie.
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 25 2011 01:54pm
Quote (Saygon @ 25 May 2011 20:52)
Chcial udowodnic, ze nie majac zadnego doswiadczenia z lolem jest w stanie byc top1. Czekam, az ktos z lola zrobi to w honie.


Juz nie jest top 1 i majac xx gier i 2+k elo to 0 doswiadczenia.
Btw. w lolu wystarczy myslec i mozna duzo ugrac a nie potrzeba 'takiego' skilla.

This post was edited by 1970 on May 25 2011 01:54pm
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 25 2011 02:05pm
Quote (1970 @ 25 May 2011 21:54)
Juz nie jest top 1 i majac xx gier i 2+k elo to 0 doswiadczenia.
Btw. w lolu wystarczy myslec i mozna duzo ugrac a nie potrzeba 'takiego' skilla.


Bo tam skillcap jest niski, wiesz co robić daną postacią i tyle. Grając pierwszy raz jakąkolwiek postacią można było łatwo ownić.

Quote (Poeta @ 25 May 2011 21:49)
wiadomo, lol > to


Przerzucił się z powodów wymienionych przez Cichego.

This post was edited by Peu on May 25 2011 02:06pm
Member
Posts: 2,504
Joined: Feb 17 2011
Gold: 1.00
Warn: 20%
May 25 2011 02:15pm
Quote (Saygon @ May 25 2011 12:52pm)
Chcial udowodnic, ze nie majac zadnego doswiadczenia z lolem jest w stanie byc top1. Czekam, az ktos z lola zrobi to w honie.


zabawne ze na streamach zawsze go rejdzuja gdy jest w teamie
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2011 02:43pm
Quote (C0b @ 25 May 2011 22:15)
zabawne ze na streamach zawsze go rejdzuja gdy jest w teamie


Ciekawe, ze na forum w tematach o nim wszyscy go chwala i twierdza, ze nie jest taki pojebany jak hotshot.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 25 2011 02:46pm
Quote (Saygon @ May 25 2011 09:52pm)
Chcial udowodnic, ze nie majac zadnego doswiadczenia z lolem jest w stanie byc top1. Czekam, az ktos z lola zrobi to w honie.


W jakim ladderze? Sprawdzalem wczoraj i w zadnym nie byl. chyba ze jakis custom typu all random all mid

This post was edited by luksus on May 25 2011 02:59pm
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 25 2011 02:57pm
to ten chox czy jakos tak gra w hona?
Go Back To Polska Topic List
Prev18889909192206Next
Add Reply New Topic New Poll