Quote (1970 @ 25 May 2011 21:54)
Juz nie jest top 1 i majac xx gier i 2+k elo to 0 doswiadczenia.
Btw. w lolu wystarczy myslec i mozna duzo ugrac a nie potrzeba 'takiego' skilla.
Bo tam skillcap jest niski, wiesz co robić daną postacią i tyle. Grając pierwszy raz jakąkolwiek postacią można było łatwo ownić.
Quote (Poeta @ 25 May 2011 21:49)
wiadomo, lol > to
Przerzucił się z powodów wymienionych przez Cichego.
This post was edited by Peu on May 25 2011 02:06pm